Home / Хотинський район / Поляна хот / Спорт Поляна хот

Спорт Поляна хот

Спорт

 

 

У здоровому тілі – здоровий дух! Це гасло ще не погасло!

    Фізична культура є важливою складовою частиною загальної культури суспільства, продуктом його творчої діяльності. Напевно, кожен із нас мріє бути сильним, здоровим, витривалим, спритним і сміливим, хоче мати атлетичну фігуру, вміти швидко і довго бігати, високо і далеко стрибати, плавати і володіти всіма тими навичками, які постійно необхідні людині у житті. Абсолютна більшість дітей народжується практично здоровими. Збереження і зміцнення їхнього здоров’я  в умовах сучасної школи досить проблематичне.
Фізична культура у загальноосвітніх навчальних закладах має на меті збереження і зміцнення здоров’я учнів, розвиток рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості, формування ціннісних орієнтацій щодо здорового способу життя.       
    Урок – основна форма фізичного виховання в школі, і обов’язковий  для всіх  учнів. Кожний урок становить єдиний процес, в якому виконання усіх завдань здійснюється у взаємному зв’язку. В той же час загальні закономірності побудови уроку допомагають ефективніше підготуватися до нього.
     Позаурочна виховна робота  спрямована на активізацію рухової активності та популяризацію активного здорового способу життя та спорту. Традиційно у школі в осінній та весняний періоди проводиться ранкова зарядка. Також  у  школі є загальношкільні і родинні спортивні свята, а також спортивні змагання з різних видів спорту між класами. «День здоров’я» у вересні та травні проводиться на шкільному стадіоні з використанням під час проведення естафет навичок , сформованих під час вивчення модуля «Легка атлетика».  Спортивні змагання у спортивному залі – «Нумо, хлопці!», «Веселі старти».

  У школі щорічно проводиться шкільна спартакіада з таких видів спорту: легка атлетика, футбол, волейбол, настільний теніс, «Нащадки козацької слави». Кращі спортсмени школи, за підсумками шкільної спартакіади, захищають честь школи на районних та обласних змаганнях.

   Учні нашої школи неодноразово ставали призерами та переможцями як на районних так і обласних змаганнях. За останні роки значної популярності у школі набули такі види спорту як волейбол та настільний теніс. Команда з настільного тенісу уже 4 рік поспіль займає 2 місце у районних змагання. А волейбольна команда юнаків входить у четвірку кращих, або стає призера районних змагань.

   Маємо надію що і наступні покоління наших учнів будуть також підтримувати спортивні традиції нашої щколи.

«Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще, що корисне для її здоров’я, ніж вона сам» – Сократ