Home / Хотинський район / Млинки / Культура Млинки

Культура Млинки

Культура

«Книжки збирають перлини людської мислі й передають їх нащадкам. Ми перетворюємося у жменьку пороху, а книжки наче пам’ятники із заліза і каменю, зберігаються назавжди »

Айбек.

Людству давно відомо, що цінності бувають не тільки матеріальні, але й духовні. Люди вчились їх берегти та накопичувати. Ось тому і з’явились бібліотеки. Знаменною датою для жителів села став 1952-1953 р. Саме тоді у селі Млинкибула організована хата-читальня, клуб. Першим бібліотекарем був призначений Копійчук Микола Михайлович.  Молодь із задоволенням відвідувала сільський клуб де переглядала кінофільми.

1954р.-1962р.-бібліотека і клуб находилися на дому Каламак Лідії Іванівни,де зав.клубом була Федоруца Надія Петрівна.

1970р.-побудований клуб і бібліотека,де бібліотекаром працювала Гурупай Ніна Іванівна ,а зав.клубом Нагірняк Євген Сидорович. Та всі незручності не заважали молоді села відвідувати бібліотеку і клуб.

У 80 роки при бібліотеці були створені клуби за інтересами: Допризовника «Червона гвоздика» «Милосердя» Молодої сім’ї «Дім»

Постійно до знаменних і пам’ятних дат оформлюються книжкові виставки, перегляди літератури і презентації книг. Спільно з школою бібліотека проводить масові заходи.