Home / Хотинський район / Пашківці / Видатні особистості Пашківці

Видатні особистості Пашківці

Сердюк-Коваль Людмила Захарівна народилася в с.Пашківці в учительській сім”ї. В 1985 році закінчила Пашковецьку восьмирічну школу. Середню освіту здобула в Круглицькій середній школіз 1987 по 1992 рік навчалася в Кам”нець-Подільському педагогічному інституті на математичному факультеті.Після закінчення інституту працювала в Пашковецькій ВШ вчителем математики і фізики.з 1993-1994н.р. навчалася в Чернівецькому державному університеті на факультеті психології. В 1994 році перїхала в м.Київ. Працювала викладачем психології у Військово-гуманітарному інституті Академії збройних сил України. З 1999 по 2001 рік навчалася у аспірантурі інституту психології ім.Г.С.Костюка АПН України. В 2001 році захистила дисертацію кандидата психологічних наук зі спеціальності “Загальна психологія, історія психології” В даний час працює на посаді директора інституту соціальних психологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини”Україна”м.Київ, завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент.

Корнівський Олександр Григорович народився в селянській сім’ї 1952 року. З 1958 – 1967 рр. навчався в Пашковецькій восьмирічній школі, закінчивши школу на відмінно поступає в Хотинський сільськогосподарський технікум за спеціальністю агроном.Після закінчення технікуму навчався в Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті. З 1985-1986рр. працював головним агрономом в управлінні сільського господарства та продовольства Хотинського райвиконкому. На протязі 11 років працював головою колгоспу с.Керстенці. В 1997 року був призначений заступником голови Хотинської райдержадміністрації. З 2002-2010рр займав посаду радника голови Хотинської районної ради. з серпня 2010 року і по даний час працює першим заступником голови Хотинської райдержадміністрації.

У нашому невеличкому селі на Хотинщині з покоління в покоління проживає династія народних целителів (костоправів) – це Коваль Анатолій Олександрович та його сестра Пономар Тетяна Олександрівна. Про їхній Божий дар та талант знають не тільки на Україні , але й в багатьох країнах світу. З Польщі, Румунії, Чехії, Німеччини,Росії, Молдови, Італії, Англії приїзджають до них люди за допомогою. Їхній прадід передав свій дар своєму синові, а той передав своїй дочці. а дочка Коваль Лідія Митрофанівна своєму сину дочці, які сьогодні працюють на благо людей. По їхнім стопам пішов і син Анатолія Олександровича – Коваль Олександр Анатолійовичлікар ортопед-травматолог і також народний целитель, який закінчив Чернівецький медичний університет, зараз продовжує навчання на кафедрі клінічної ординатури…

 

Сьогодні по всій території Донецької та Луганської областей триває активна, наступальна фаза дій сил антитерористичної операції. Щодня військовослужбовці Збройних Сил роблять все, аби громадяни України спокійно почували себе в усіх куточках нашої держави, ніколи не знали, що таке війна. Мешканці села Пашківці приймали участь в АТО: Савко Петро Петрович, Вікнянський Ілля Леонідович, Різник Артур Олександрович, Безверхній Ян Вікторович, Коваль Максим Васильович. Вони є справжніми героями для нас, для Батьківщини, прикладом для молодшого покоління.