Home / Хотинський район / Данківці / Спорт Данківці

Спорт Данківці

Спорт

У Данківцях люблять спорт від малечі до людей похилого віку. Велека увага приділяється спортивно-масовій роботі села. Інтузіастами села: Устиянським В.І., Бурденюком В.Г., Войцишиним А.Г. створено дві футбольні команди: дорослу та юнацьку. Які після першого кола змагань ідуть на першому місці у районних змаганнях. Є також  дві волейбольні команди. Волейбольна команда школярів у складі збірної району за останні чотири роки два рази були чемпіонами області і один раз другими в обласних змаганнях.
У районі проводився конкурс краще спортивне село. Данківці виграли конкурс,і будуть  представляти район в обласному конкурсі. Учні школи також приймали участь у цьому конкурсі. Так Бурденюк Андрій – був найкращим з армреслінгу.
Волейбольна збірна школярів посіла друге місце серед дорослих команд. Дуже гарний стадіон із спортивним майданчиком обладнаний лавочками для глядачів, який знаходиться поряд із школою. Він є одни із найкращих у районі, як підтвердження цього є проведення обласних змагань із футболу  де приймали участь команди Хотинського, Кельменецького, Сокирянського, Заставнівського районів. Хотинчани вибороли перше місце і будуть приймати участь у фінальних змаганнях. У складі збірної району грали п`ятеро данківчан. Молодь села приймає активну участь у районних та обласних спартакіадах.

2012-2013н.р. Не можливо уявити село Данківці без бурхливого спортивного життя. Запитайте у будь-якого перехожого на вулиці чи люблять данківчани спорт, і у відповідь почуєте про досягнення односельчан у волейболі, футболі. А починається все з шкільного спортзалу та майданчика.

Хороші результати показала доросла футбольна дружина, яка посіла 3 місце, а от їх молодші товариші зайняли 2 місце. Це звичайно радує тому, що підростає гідна зміна старшим товаришам.

Волейбол: шкільна волейбольна команда хлопців посіла 1 місце в районі. Команда дівчат була тільки четвертою. Доросла команда волейболістів зайняла 2 місце.

Футзал: проходить першість району. Команда Данківців виступає в трьох вікових категоріях. Все навколо нас змінюється, не стоїть на місці, так і в спорті, сподіваємось, нас чекатимуть нові перемоги та звершення.

Минулий 2014 рік був дуже успішним на спортивному олімпі села Данківці.
Так, футбольна команда посіла перше місце в чемпіонаті району. А потім виграла супер кубок району. Також проводився кубок з футболу (футбол в приміщенні) приймаючи участь Данківчани виграли І місце.
Волейбольна дружина села Данківці посіла перше місце в районі. Гравці волейболтного клубу Данківці захищали на обласних змаганнях де посіли друге місце. В 2014 році розігрувався кубок Буковина і називався він «Буковинська ліга», Данківці знову посіли друге місце. Після чого волейбольному клубу було запропоновано прийняти участь в Аматорській лізі України. Засновник команди В.Г.Бурденюк дав згоду. І ось в першому турі Данківці виграли з рахунком 3:1 у команди з Львова, чемпіонів Аматорської ліги 2014 року і в команди з Нетішина 3:2, яка посіла друге місце в Аматорській лізі в 2014 році.
В рамках проведення кубка Соборності України, який відбудеться 7-8 лютого 2015 року  в Хотині. Запрошуємо всіх підтримати нашу команду.