Home / Хотинський район / Пашківці / Культура Пашківці

Культура Пашківці

DIGITAL CAMERA

Культура

На території села Пашківціє будинок культури, в якому розміщена сільська бібліотека .

В будинку Біленького  Олександра Андрійовича в 1946 році вперше був відкритий сільський клуб та бібліотеку,  директором був сам Біленький А.О. В 1948 році   на територій сільського стадіону побудовано новий сільський клуб- директор Сеник Олександр Костянтинович.

З 1970 по 1995 рік директом сільського будинку культури працювала Швець Надія Філімонівна.З 1995 року на посаді директора будинку культури працює Брунза Василь Миколайович.На протязі багатьох років на сцені будинку культури виступали:  ВІА “Черемош” , “Жива вода” , “Водограй”, артисти театру, цирку,Буковинський ансамбль пісні і танцю.

Аматори художньої самодіяльності виступають перед жителями села на різних святах,звітують  про свою роботу  перед районним  керівництвом, беруть участь у   районних  конкурсах.

З 1977 року завідуючою сільською бібліотекою працює Скіцько Фросина Петрівна.

У приміщенні будинку культури 19 грудня 2013 року відбулися громадські слухання “Бібліотека  та її майбутнє”, на яких вирішили . що бібліотека повинна існувати , як   осередок культурного життя на селі.

 

 

Мудрець повідав істину людині

                            Кохання й миле серце – річ одна

                   Як душі мудрі з розумом єдині

                   Отак і їх ніщо не роз᾿єдна.

 

19 лютого 2015 року в СБК відбувся  літературно-музичний вечір присвячений коханню.

    Всеперемагаючій силі кохання!

 

 В усі часи, в усі віки це неймовірне почуття – вірне, надійне, взаємне, пристрасне змінювало хід історії та людські долі.

    І зараз не дивлячись на те, що в нашій рідній Україні йде неоголошена війна, молоді пари закохуються, одружуються, а дружини з розумінням і болем в серці чекають своїх героїв

 

 

DIGITAL CAMERA