Home / Хотинський район / Бочківці / Спорт Бочківці

Спорт Бочківці

Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення, і в цьому плані спорт має міжнародне значення. Але він не зводиться лише до фізичного виховання, спорт має самостійне загальнокультурне, педагогічне, естетичне та інші значення. Це особливо стосується “великого спорту”. Визначальною функцією спорту є змагальна функція. Змагальній діяльності у спорті властиве гостре суперництво, чітка регламентація взаємодії учасників змагань, уніфікація змагальних дій, умов їх виконання і способів оцінки досягнень. Все це обумовлено відповідними спортивними класифікаціями та правилами змагань.

 Наші односельчани завжди займалися спортом. У Бочківцях найпопулярнішою грою є футбол. Кожної неділімолодь організовуєтовариські поєдинки із сусідніми селами. Також у нашому селі професійно займаються футболом Коваль Олег Ігорович, Коваль Богдан Ігорович.

         На базі Бочковецького НВК проводяться змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу. Учні НВК постійно беруть участь у районних змагань з різних видів спорту.

       На базі НВК також працює секція з настільного тенісу. У секції займаться 15 вихованців. У минулому році команда тенісистів Бочковецького НВК зайняла ІІІ місце у районних змаганнях серед неповних середніх шкіл.

        Отже, спорт займає важливе місце як у фізичній, так і духовній культурі суспільства.