Home / Хотинський район / Грозинці / Спорт Грозинці

Спорт Грозинці

Спорт … Футбол… Змагання

Це не просто слова. Це – захоплення або , навіть, більше. Це те , без чого важко уявити життя школи в позаурочний час.

А запалив вогник любові до спорту вчитель фізкультури Михайло Васильович Мельничук , який за роки роботи в Грозинецькій школі довів своїм відношенням, що уроки фізичної культури – важливі уроки, зумів переконати багатьох в тому , що спорт – це здоров’я.

А воно , як відомо ,- найдорожче. Багато його вихованців не тільки самі займаються спортом, ведуть здоровий спосіб життя, але й організовують навколо себе інших. Так підприємець Білик Мойсей Арсенович є спонсором « ФК – Грозинці» , яка не раз виборювала призові місця серед команд району.

Коташ Ігор Васильович , випускник нашої школи, жодні спортивні змагання без якого не обходилися, зумів згуртувати учнівський колектив.

Постійні тренування, гра з командами навколишніх сіл додає сил та енергії любителям футболу.

Якось після однієї зустрічі, будучи в доброму гуморі, висунули цікаву ідею: виготовити свій кубок, перехідний. Вдячні батьки підтримали ідею і запропонували назвати кубок імені Михайла Васильовича Мельничука, людини, яка жила спортом, яка свій вільний час проводила з ними.

А скільки раз радував юних спортсменів своєю присутністю, моральною підтримкою!

Перехідний кубок, організований на честь відомого всім в районі вчителя, було присвячено Дню фізкультурника в 2011 році. Змагання за нього проводяться один раз у рік. Перші відбулися 11 вересня 2011 року, зустрічалися команди сіл Колінківці, Шилівці, Клішківці. Грозинці. Перехідний кубок поки що залишився в руках його організаторів.

Займайтеся спортом! Він наповнює життя радістю, додає сил і енергії.