Моє рідне село! Найкраще в світі. Оточене лісами, отримало назву Млинки. І живуть в ньому люди чесні, працьовиті, предки, яких весь час жили в злагоді з природою. Млинки гарні будь-якої пори року, та особливо навесні, коли ліс зелений, сади вкриваються білим цвітом, високо в небі жайворонки, а в садах витьохкують солов’ї. Для кожного жителя села це його маленька Батьківщина, завжди наймиліша серцю. І тому кожна людина має пам’ятати з якого вона роду, де її коріння, і знати історію свого народу, краю. Село Млинки багате легендами, приказками, звичаями, обрядами, традиціями, трудовою звитягою. Минають роки, століття, а село живе і буде жити. Млинки Моє рідне село з солов’їними ранками Серед шелесту трав і зелених лісів.В центрі села монумент височіє, Біля нього в задумі схилилась верба І шепоче берізка про подвиг солдатів Тих, кого із села в нас забрала війна А на фронті полягло 35 солдатів Не вернулись в село, полягли в бою І даремно чекала старенька мати Виглядаючи сумно дитину свою. Скільки вдів залишилось в Млинках із дрібними дітьми і гіркими слізьми.Адже сплять у могилах їхні кохані українські солдати – Вітчизни сини. Географічне положення :Серед розлогих густих лісів Буковини на Хотинській височині розкинулось мальовниче село Млинки . А ось і повноводний Дністер, що несе свої води через Хотинщину. На правому березі Дністра розташоване сусіднє село Рухотин. Від Млинків до р. Дністер близько 9 км. Село Млинки розташоване за 25 кілометрів від районного центру м. Хотин та 40 кілометрів від обласного центру м. Чернівців. До найближчої залізничної станції Новоселиця—45кілометрів. Сільська рада знаходиться в селі Клішківці.В Селі Млинки проживає близько 484 людини, має 136 дворів. На території села є 5 урочищ: Чехія,Краків,Лопатник, Кітросов, Центр.
Назва села походить від слова «Млин» тому,що повз ліс через усе село протікає потічок на якому розташовувались 13 млинів. Тих млинів давно вже немає а назва залишилась.
Важливу роль, водяні млини, відігравали для людей під час війни та голоду. з історичним розвитком суспільства, водяні млини втратили своє значення і на сьогодні в селі залишився тільки один млин.
На даний час у селі функціонує школа, магазин, цегельний завод, лісництво, православний храм.