Духовність
Село Ширівці розташоване в досить вигідному географічному положенні. У ньому живуть працьовиті люди, які примножують його здобутки. Село є досить різнобарвне за релігійним колоритом. На території села побутують три християнські церкви: Українська Православна Церква Київського Патріархату (УПЦ), Адвентистів Сьомого Дня (АСД), Євангельських християн-баптистів.
Українська Православна Церква Київського Патріархату (УПЦ) була заснована у селі Ширівці в 1999 році, де розпочав служіння Богу панотець Іван .
Київський Патріархат є Помісною Православною Церквою, яка звершує своє служіння для віруючих усіх національностей. УПЦ – сповідує передану через Апостолів православну віру та сформульовані Вселенськими Соборами догмати, у тому числі Символ віри; вчить про таїнства і богослужіння та звершує їх так само, як і вся Повнота Православної Церкви; має однаковий з іншими Помісними Церквами устрій свого життя, визнає всі канони Православної Церкви та додержується їх. Київським Патріархатом не введено нічого нового ні у віровчення, ні у практику звершення таїнств і богослужіння, ні у канонічний порядок життя Церкви. Зовнішньою ознакою цього є сповідання віри та присяга, які перед звершенням хіротонії здійснює кожен обраний на єпископа. Текст сповідання віри та архієрейської канонічної присяги ідентичний з текстом, який вживається, наприклад, у Московському Патріархаті, окрім назви Помісної Церкви та титулу її Предстоятеля. Тому за всіма ознаками Київський Патріархат належить до Єдиної Святої Соборної і Апостольської Церкви.
УПЦ визнає всі канонічні правила, авторитет яких визнаний Повнотою Православної Церкви, та застосовує їх у практичній розбудові церковного життя.
Церква Адвентистів Сьомого Дня
Адвентистів Сьомого Дня (АСД) – всесвітня християнська церква, яка динамічно розвивається у сілі Ширівці. У назві Церкви поєднані два основоположних поняття – Другий прихід Ісуса Христа, який покладе кінець владі гріха і принесе спасіння усім, хто прийняв Ісуса своїм Господом і Спасителем своїм. Адвентисти сповідують загальнохристиянські доктрини про триєдність Бога Отця, Сина (Ісуса Христа) І Святого Духа; про Божий суд. Основа віровчення Адвентистської церкви – Біблія, священна богонатхненна книга, яка є джерелом християнської віри.
Євангельські християни-баптисти(ЄХБ) основна релігійна конфесія євангельсько-баптистського віросповідання. ЄХБ є унікальною релігійною течією, що поєднує в собі елементи протестантської та православної релігійних традицій. Найближчими за релігійними переконаннями до євангельських християн-баптистів є західні баптисти, чеські брати та пієтистська течія в лютеранстві.