Село Ворничани маленький, але мальовничий куточок Хотинщини. У селі живуть добрі, щирі та працьовиті люди. Переважна більшість жителів Ворничан – люди православної віри тому в центрі села на високому пагорбі стоїть церква, двері якої завжди відчинені для вірян. Люди приходять сюди, щоб очиститись від усього злого помолитись Богу. Історія церкви давня та цікава. Відомості про найдавнішу церкву не збереглися. Але про сучасну церкву свідчить грамота від 11 липня 1907 року. Сама ж церква вступила в дію 1909 році. Основним матеріалом при спорудженні було дерево. Церква кількома ярусами здіймається вверх і завершується куполом з хрестом. В своїй основі та по периметру стін нагадує хрест. Церква поділяється на три частини: жіночник, чоловічник і алтар. Серед церкви на аналою лежить ікона Ісуса Христа. На кожне свято поруч виноситься ікона Святого, який відповідає святові. Щоб зайти до церкви треба спочатку пройти притвор. Це ніби чистилеще, де людина спочатку повинна очиститись, щоб підготуватись до молитви.
У храмі можна побачити гарний іконостас, ікони та підсвічники. Церковну службу супроводжує церковний хор.
У 2009 році громадяни села святкували 100-річчя церкви. До свята гарно готувалися, зробили капітальний ремонт церкви під керівництвом настоятеля отця Миколая. Церковний двір оточений гарною огорожею і ворітьми.
У храмі дуже гарно проходять обряди вінчання та хрещення. Кількість віруючих зростає з року в рік. Люди йдуть на службу Божу та моляться за те, щоб Господь дав здоров`я та щастя всім рідним та жителям села.
2015 рік
Добрий вечір тому,
Хто є в домі сьому:
І страрому, і малому,
І господареві цьому.
Ми Христа вітаємо
В коляді споминаємо
Христос Рождається!
Славімо його!
Колядники села Ворничани такими словами вітали односельчан із Різдвом Христовим. Коляда звучала із вуст церковного хору та хору дітей. І так протягом двох днів колядки співали в різних куточках села. Вперше разом з колядою вітав зі святом християн і отець Микола.
Господарі гостинно приймали колядників. Пригощали солодощами, давали пожертву на храм Божий. Ці кошти планують використати на ремонт храму.
В ніч перед Водохрещам отець Микола правив святу Літургію. Після Літургії освятив воду та знову привітав християн зі святом.
Многая літа не для гріха,
Многая літа для щастя й добра
Многая літа, щоб Бога пізнати,
А після життя – життя вічне мати.