• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: kelmber Категория: Бернове
Дата публикации Просмотров: 1615
Печать

image002

 

Шановні гості!

 Щиро вітаємо Вас на Бернівській землі. Тихоплинна течія Дністра,шелест  вербового листя , срібний слід місячної доріжки , таємничий силуєт острова у надвечірну годину , тепла усмішка вранішнього сонця , дорідні сади , квітучі алеї  - це наше Бернове. А ще люди : привітні і дбайливі . Їхніми руками зведено сучасні споруди : дитячий садок , школу, адміністративне приміщення. Дбають наші люди і про духовність. Силами громади відремонтовано Свято- Дмитрівську церкву , побудовано капличку , молитовний дім. А втім… це все можна побачити і прочитати на сторінках нашого сайту.

image004

Дорогі гості !

      Кажуть, хто не шанує минулого, не творить сьогодення, він не вартий майбутнього. Саме на долю вчителів випало завдання виховувати підростаюче покоління.

      Та головне – наше багатство  -  діти. Дбати про гармонійний всебічний розвиток підростаючого покоління- турбота кожного дорослого бернівчанина. А особливо вчителя , бо він не лише навчає і вихователь , а й справжній порадник і приятель. Єдиний, здружений колектив вчителів і учнів . Бернівський НВК радо вітає Вас. Просимо ближче ознайомитись з нашою історією , культурою ,звичаями й традиціями.

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.