Home / Кельменецький район / Бурдюг / Видатні особистості Бурдюг

Видатні особистості Бурдюг

Видатні люди села


image002Матеріал зібрали та узагальнили

Сирбу Крістіна  та Кричун Ольга

під керівництвом вчителя історії Зензюк І.М.

Серед видатних особистостей нашого села є Ткач Іван Григорович. Свій педагогічний шлях image002розпочав вителем фізкультури в Путильському раййоні, з 1970 – 1976 рр. Працював в Бернові, а 1976 – 1982 рр. в с. Новоселиця. З 1982 – 1988 рр. працював інспектором шкіл Кельменецького району. 1988 – 2000рр. займав посаду директора школи в с. Бурдюг. Він був суворим директором, але одночасно добрим та справедливим. З 2000 – 2005 рр. – головний спеціаліст відділу освіти, а з 2005 р. –вчитель фізкультури села Бурдюг. Учні найбільше  полюбляли уроки  фізкультури. Найбільше подобалися різні змагання, які відбувалися під його керівництвом , а саме з тенісу, баскетболу, футболу. Брали участь у районних  спартакіадах, з яких майже завжди поверталися з грамотами. І хоча на даний момент Іван Григорович  на пенсії, він не забуває про школу.

Його кредо  полягає в тому, щоб « побудувати будинок, посадити дерево, виростити сина». Будинок побудував, біля хати хоче посадити рідкісний для нашої місцевості сорт білого персика, а син…  Іван Григорович разом зі своє дружиною Ткач Галиною Володимирівною, яка доречі   працювала вчителькою початкових класів, виховали не лише сина Олександра, а й доньку Альону. І син , і донька пішли працювати по родинній лінії. Альона Іванівна працює вчителем початкових класів в Кельменецькому ліцеї, а Олександр Іванович – вчителем історії і директором НВК с. Вовчинець . Учні гордять своїм вчителем, дякують за гарні уроки, хороші поради, які він давав. За сві його заслуги йому присвоєно звання « відмінник освіти».

 

Бордюжан Геннадій Васильович народився 14 січня 1967 року в с . Бурдюг, в сім’ї робітника та колгоспниці. З 1974 по 1982 рік навчався в Бурдюзькій восьмирічній школі, яку закінчив з відзнакою. image003Під час навчання у школі виконував обов’язки секретаря комсосольської організації школи. Полюбляв такі предмети, як математика, фізкультура, історія.

Після закінчення навчання  в Бурдюзькій школі продовжував навчатися  в Одеському технікумі харчової промисловості ( 1982 – 1986 рр., на даний час Одеський технічний коледж) за спеціальністю холодильно – компресорні машини та установки. За період навчання в технікумі в м. Одеса займався легкою атлетикою, біг на короткі дистанції. Має спортивний розряд – кандидат в майстри спорту з бігу на 400 м.

З 18 травня 1986 р. – 21 травня 1988 р. Проходив службу в лавах Радянської Армії, війська спецпризначення ПВО м. Красногорськ Московської області Росії.

Після служби працював машиністом холодильно – компресорних установок Кельменецького заготзбутбази (1988  – 1989 рр.), слюсарем по ремонту холодильного обладнання Ремонтно – монтажного комбінату Чернівецької облпотребсоюзу ( 1989 – 1991 рр.).

З 05 . 11. 1991 року по 01. 02. 2009 року перебував на службі в органах внутрішніх справ. Розпочав службу з посади старшого зміни спеціального стаціонарного пункту міліції Кельменецького районного відділу внутрішніх справ  у званні молодший лейтенант міліції. З серпня 2001 року по лютий 2009 заступник начальника з кадрового забезпечення Кельменецького районного відділу внутрішніх справ Управління МВС України в Чернівецькій області, підполковник міліції. За період служби неодноразово заохочувався керівництвом, має 6 відзнак МВС України.

Одружений, дружина Нонна працює медсестрою хірургічного відділення Кельменецької ЦРЛ. Разом з дружиною виховує трьох дітей : сини Андрій та Михайло та донька Анна.

На даний час перебуває на пенсії, займається домашнім господарством та садівництвом.