Бурдюг

Моє село не сховане в  куточку –

В районі то найбільша висота.

Вбирається у рястову сорочку

Його найкраща подруга – весна.

І кличе на колиску – всім відому,

За давнім звичаями дідів.

Моє село гостинно зве додому

У затишку прабатьківських садів.

 

Сніжана Андрущак

 

image001Піхут Андрій Васильович

голова Сільської ради

 

Кожна людина з любов’ю ставиться до своєї  маленької Батьківщини, де вона народилася, де зробила свій перший крок в життя. Саме тут дитина пізнає світ, чує мелодійну рідну мову , мамину колискову пісню.

Тут народився і я, на шматочку землі, яка зветься Бурдюг. Це красивий куточок України є окрасою нашого краю. Тут живе моя родина і мої друзі. Тут своєрідні звичаї та традиції. Я горджуся, що живу в цьому мальовничому селі серед прекрасних людей.

Запрошую всіх Вас відвідати цей куточок.

 

image001

Бордюжан Олександр Васильович

Директор навчльно-виховного комплексу

 

Шановні краяни!

Вітаємо Вас на сайті історико – краєзнавчого портрету Чернівецької області, а зокрема на персональній сторінці  с. Бурдюг. Дарма, що воно маленьке, але яке воно гарне і затишне.

Кожне людське покоління залишає після себе слід на землі. Наші предки залишили нам не тільки борону і плуг, а й передали скарб своєї душі : добрі звичаї, мудр указку, ніжну пісню, любов до знань. Актуальність роботи вчителів НВК пов’язана з тим, що навчання орієнтоване не на предмет, що вивчається, а на особистість учня, індивідуальні здібності, потреби та інтереси.

Найбільш ефективними є підходи, які направлені на те, щоб залучати учнів у активнее, спільне і засноване на критичному аналізі навчання.

Тож, ласкаво просимо в село Бурдюг.