Спорт Дністрівка

Спорт

Юні дністрівчани охоче займаються спортом.

image001

Улюбленими видами спорту є баскетбол, волейбол, футбол.

Під умілим керівництвом шкільного вчителя Кушніра Івана Михайловича учні займаються спортом на уроках фізкультури, в спортивній  секції, в позакласний час. Як наслідок призові місця в районних змаганнях. Також наші  вихованці  є членами збірних команд району на обласному рівні.

Кожного ранку учні школи із задоволенням роблять ранкову зарядку.  Кожного року в школі проходить спартакіада, у рамках якої проводяться змагання із різних видів спорту,  міні-футболу  та шашковий турнір.  В день відкриття спартакіади проводять урочисту лінійку, на якій   кращі спортсмени школи піднімають прапор, запалюють факел, учнів знайомлять з досягненнями українських спортсменів світового рівня.

Традиційним стало  у школі  щорічне проведення козацьких змагань на свято Святої Покрови.

image002image002

Учні школи багаторічні чемпіони з баскетболу, переможці легкоатлетичного чотириборства.

Навчаючись в школі гарних результатів досягли  Цимбалюк Вадим,  Адамчук Юрій,  Грифлюк Олександр,  Грифлюк Тарас, Цекало Світлана, Надольський Вадим, Крушенівський Вадим, Гладчук Олександр, Качко Юрій, Качко Світлана, Венгер Оксана, Мельник Ірина. В інтелектуальному спорті – грі в шахмати призером районних змагань неодноразово були Кушнір Анастасія та  Грифлюк Тарас.

Багато вихованців     Дністрівської школи  обрали професію вчителя фізкультури , а саме:  Адамчук Юрій (вчитель фізкультури в Новоселицькій школі),  Доцен Віталій (закінчив Камянець-Подільський університет, факультет фізкультури і здоров’я).В даний  час  навчаються в Чернівецькому національному університеті на факультеті фізичного виховання Цекало Світлана, та в Чернівецькому педагогічному коледжі  на відділі фізичного виховання Яцишен Богдан та Крушенівський Вадим.

Дністрівчани добре розуміють, що заняття спортом це міцне здоров’я, бадьорість духу, цікаве життя.