Home / Кельменецький район / Подвір’ївка / Спорт Подвір’ївка

Спорт Подвір’ївка

120

 

 

 

Матеріал  зібрано ученицею

 11 класу Козак Анастасією

image008787

 

 

 

 

 

Фізкультура і спорт у нашому житті мають загальнонаціональне значення, це по-справжньому сила і здоров’я нації.

Виховання тяги до них повинне починатися з самого дитинства, продовжуватися все життя і передаватися з покоління в покоління. Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій. Тож велику роль відіграє фізичне виховання учнів школи починаючи з початкових класів.

 

Позакласна фізкультурно-оздоровча  та спортивно-масова робота організовується на основі широкої самостійної діяльності школярів. Під керівництвом вчителя фізичної культури Козака О.В. учні займаються у спортивних секціях. Гуртківці є неодноразовими призерами районних та обласних змагань з різних видів спорту, про що говорять нагороди:

121

 

Лише у 2011-2012 н.р.  школярі здобули ряд призових місць:

 • ІІІ місце в районних змаганнях з легкої атлетики «Діти – Олімпійська надія України- 2011»;
 • ІІІ місце в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу;
 • ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця»;
 • ІІ місце в районних змаганнях з дитячих спортивних ігор «Старти надій»;
 • ІІІ місце в ІІ етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави» в залік 67 районної спартакіади школярів 2011-2012 н.р;
 • ІІ загальнокомандне місце в 67 районній спартакіаді;
 • ІІІ місце в обласних змаганнях серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області з баскетболу серед дівчат 1995-1996 р.н;
 • 122
 • Міжобласний турнір з баскетболу «Мак-авто»,  який пройшов

   в с.Мамаївці 10-11 березня 2012 р (ІУ місце)

   

   

  123

  Районі змагання з баскетболу,  які відбулися 7 березня 2012 р.

  Переможцем стала команда  дівчат

  124

  Обласні змагання з баскетболу,  які  відбулися 23 березня 2012р (ІІ місце)

   

  125

  ІІІ місце в районних змаганнях з баскетболу (юнаки)

   

  126

  ІІ місце в міжрайонній баскетбольній  лізі серед юнаків 1998-99 р.н

       У 2012 році започатковано проведення турніру з баскетболу в честь вчителя фізичної культури – ветерана педагогічної ниви, колишнього директора школи Кушнірюка О.А.

  127127

   

  У 1998 році в наше село «завітав»  і  пауерліфтинг. Першим його організатором  був майстер спорту з пауерліфтингу Віктор Володимирович Рекун:

  129

  Він відкрив спортивний зал для силових тренувань. Тоді учень школи Чумак Андрій почав заняття у залі, а сьогодні він є чемпіоном світу з пауерліфтингу, майстром спорту поVPO (PRO).

  130

   

  Спортивні досягнення  його можна продовжувати і продовжувати. Сьогодні він не проживає у селі, та корені його саме з Подвір’ївки.

  Пізніше гурток перемістився у приміщення Народного дому, куди приходили займатися юнаки та дівчата.

  Хотілося б звернути увагу на гордість школи – вчителя математики Бабинчука Андрія Вікторовича – тренера-викладача спортивного клубу «Айрон мен» (філіал Бабинської ДЮСШ), рекордсмена Європи з жиму лежачи за версією VPO, багаторазового призера і чемпіона України з пауерліфтингу (жим лежачи) за версією IPF. Його вихованці є рекордсменами області серед юнаків (Глушко Роман, Чебанік Олександр), а учень 9 класу Глушко Роман – чемпіоном України  з пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ.

  131131

   

  Чемпіонат області з пауерліфтингу, 2010 рік (м.Чернівці)

   

  На сьогоднішній день тренер разом із вихованцями займається у обладнаному спортивному залі, який знаходиться в приміщенні шкільної комбінованої майстерні:

  133133

   

  133

  Чемпіонат Європи з пауерліфтингу (І місце – Бабинчук А.В.)

   

  Це далеко не повний перелік досягнень подвір’ївських спортсменів у різних видах спорту. Найголовніше те, що  сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і духовній культурі нашої молоді.