Home / Кельменецький район / Комарів / Культура Комарів к

Культура Комарів к

Культурна спадщина села

Центром культури у селі завжди був і є будинок  творчості та дозвілля.

Перший будинок культури у нашому мальовничому і багатому на таланти селі Комарів побудували в 50-х роках минулого століття, це був справжній скарб для нашого села,  адже тепер талановиті люди мали можливість займатися творчістю: співати, танцювати, створювати колективи, тішити людей своїми виступами.

image002

Одним із перших прийняв на себе керівництво цього процвітаючого будинку культури, нині, нажаль, покійний Іван Дем’янович Боймістрюк, що чудово і наполегливо прославляв творчість села Комарів.

Згодом у селі побудували новий, великий, просторий будинок народної творчості та дозвілля.

image004

Функціонують при будинку народної творчості та дозвілля різноманітні гуртки:

танцювальний –

image006

дівочий вокальний –

image008

 

театральний –

image010

image012

 

 

Наше село відоме не тільки своєю добротою та щирістю сердець, а й піснею, що звучить у серці цих щирих, гарних і мелодійних жінок, що прославили наш Комарів в кожному селі району і в області.

 

Їхній чистосердечний спів викликає і щирі сльози і веселу посмішку, це наша гордість  це наш народний вокальний жіночий ансамбль «Калинонька», без нього не обходиться жодних свят, зустрічей, святкування, вони просто чарують своїми голосами, ніби рано-вранці солов’ї співают

ь. image014

Ансамбль об’єднує  12 жінок, різних за віком  та професією, та навік закоханих в пісню. За високий виконавський рівень, багаторічну роботу по пропаганді народної творчості та активну концертну діяльність постановою колегії управління культури облдержадміністрації  колективу присвоєне почесне звання «Народний».

Керівником ансамблю є Ляшок В.І. Девізом роботи колективу є такі рядки «Ми без пісень безкрилими були б, каліками тинялися б по світу…»

Село пишається тим, що є такий колектив, завдяки якому в Комарові і не тільки: «цвітуть матіоли, закохуються у райдугу, зозуля прилітає в чисте поле», а також постійно лине калинова пісня…

image016

Кожен з нас з нетерпінням чекає різдвяних свят, Нового року, святвечора, Різдва Христового – це просто казка, коли випав сніг, одягнута святково ялинка, а мороз малює картини на вікні і кожен з нас в цей час чекає чуда. По-дитячому посміхаючись, коли одягаємо ялинку і чекаємо подарунків, а подарунки в цей святковий час нам – Комарівчанам приносить Дід Мороз, що кожної новорічної ночі, в нас, біля головної ялинки нашого села приїжджає на своїх казкових санях зі своєю внучкою – Снігурочкою, і дітвора розказавши віршик отримує подарунок від Діда, а потім побувавши в Комарові, Дід зі своєю Снігуркою і колядниками влаштовують свято на хуторі Майорка.

image018

image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020image020