Спорт Іванівці

Спортивне життя села

Не можна уявити село Іванівці без бурхливого спортивного життя. Запитай у будь-якого перехожого на вулиці чи люблять іванівчани спорт, і у відповідь почуєте про досягнення односельчан у гандболі, волейболі, футболі…

Ось, і в цьому році футбольна команда під назвою «Фортуна» у районному чемпіонаті з міні-футболу посіла ІІІ місце.

Пофортунило гравцям і в чемпіонаті з футболу на першість району. Так, матч з командою  села Лівинці, що відбувся на рідному полі і закінчився з рахунком

10 : 0.

Вороновиця – Іванівці – 0 : 15

Нелипівці  – Іванівці – 5 : 2

Ленківці – Іванівці – 0 : 0

Іванівці – Зелена – 2 : 4

Бабино – Іванівці – 0 : 5

Своїми досягненнями потішила жителів села і волейбольна команда, яка посіла ІІІ місце у районних змаганнях з волейболу.

З приємною звісткою повернулася сім’я Харабарів –  Ігор, Валентина та діти Володимир і Андрійко з районних спортивних змагань серед селищних рад «Мама, тато і я – спортивна сім’я». Родина проявила неабияку зібраність, згуртованість, спортивну витримку та підготовку завдяки чому завоювала ІІ місце.

Хороші досягнення… А починається все з шкільного спортзалу та майданчика. Хороші результати учні школи показали у районній спартакіаді 2011-2012 н.р. (вчителі Гладчук Ю.В., Кобрин П.М.).

Так, команда дівчат з волейболу у загальній таблиці зайняла ІІ місце.

Спортивні змагання під назвою «Старти надій»  закінчилися для іванівчан третім призовим місцем.

Збуджені, веселі, сповнені гарних вражень повернулися діти з районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Зірниця», де змогли вибороти ІІІ місце.

Як і все навколо нас змінюється, не стоїть на місці, так і в спорті на селі, сподіваємось, нас чекатимуть нові перемоги та звершення. А ще, що не менш важливо, підтримка від держави та хороших спонсорів.

 

image001image002