Вороновиця

Шановний відвідувачу нашого сайту!

Приємно, що наша сторінка Вас зацікавила.

Вас вітає сільський голова с. Вороновиця Андрій Вадимович Буга! Впевнений, що інформація, розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам – чіткіше визначитися у можливих напрямках співпраці.

Наше село невеличке та  мальовниче, розташоване на правому березі Дністра за 18 км на північний захід від районного центру. Територія – 247га. Населення – 497 чол. В надрах земель  є родовища будівельних матеріалів: глини, гравію, щебеню, піску. Центром села є сільська рада. Архітектурні споруди: будинок культури, дитячий садок, школа, Церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

В селі проживають щирі, добрі, працьовиті люди, основним заняттям яких  є вирощування городини, зернових культур, розведення домашньої птиці, малої та великої рогатої худоби. Сприятливий мікроклімат, природні умови  сприяють і розвитку туризму,  приємному відпочинку жителів нашої та сусідньої Хмельницької областей.

На території земель сільської ради працює щебеневий кар’єр. Освітнім центром є навчально-виховний комплекс. Культурним – бібліотека та будинок народної творчості та дозвілля. Медичне обслуговування здійснює фельдшерсько-акушерський пункт.

Буду радий, якщо розміщена нами інформація виявиться корисною для Вас. Бажаю Вам можливостей реалізувати усі свої добрі наміри, міцного здоровя, життєвих перемог.

Висловлюю вдячність педагогам та учням, які взяли активну участь в створенні веб-сайту.

З повагою сільський голова А.В. Буга

Щирі вітання, Вам, шановні, хто завітав на наш сайт!

Як директор Вороновицького НВК, щиро запрошую  завітати на сайт села Вороновиця, ознайомитися з історією села, культурою, архітектурою, видатними людьми, його краєвидами, природніми об’єктами. Бажаю Вам  полинути у світ свого дитинства і юності, доторкнутися душею до рідних місць, де народились і зростали, щоб відчути себе частинкою свого рідного краю, пригадати тих, завдяки кому ми є і передати все найцінніше тим, заради кого живемо.

Батьківське обійстя, батькова земля,

Гріє мою душу і обігріва.

Подих мого дому солодко-п’янкий  –

                                                                             То є дух родини  – рідний, дорогий.

З кожним роком ми  відчуваємо гостру необхідність зустрічі з дитинством, з батьківським порогом, де робили перші кроки, де нас оточували добро і любов. Мабуть, тому і цікавить нас все те, що пов’язане з рідною стороною.
Історія села  сягає роками в сиву давнину, його традиції передаються з покоління в покоління, дописуються та  збираються перекази, легенди, пісні.
До дослідницько-пошукової роботи залучаються учні навчально-виховного комплексу, який має своєю історію, традиції, гордиться своїми випускниками, теперішніми учнями та педагогами.
Вороновицький НВК налічує на сьогодні 40 вихованців. Працюють 13 педагогів. Тепло та затишок класних кімнат та дошкільної групи, старанність та дбайливість педагогів створюють сприятливі умови для виховання та навчання наших дітей.
В подальшому надіємось, що всі, хто не байдужий до свого отчого дому, до історії, проблем села, допомагатимуть цікавою інформацією, добрим словом чи ділом. А ми в свою чергу будемо щасливими із того, що донесемо цінну інформацію до сьогоднішнього покоління та не втратимо її для майбутнього.

З найкращими побажаннями здоров’я, миру, злагоди, достатку.

Директор Вороновицького НВК Ірена Пилипівна Польська