Спорт Нелипівці

image001image002image003image004

Матеріал зібрали і узагальнили Георгіца Станіслав, Бенедь Ірина та Ясиновська Ірина під керівництвом вчителя фізкультури Георгіци О. М.

 

 

З давніх –давен відоме гасло : «Твоє здоров’я – у твоїх руках». Слово «здоров’я» супроводжує дитину від часу її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, будь-який малюк скаже : « Я здоровий, якщо не хворію».

Педколектив Нелиповецького НВК вважає, що формування, збереження і зміцнення здоров’я дітей – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Тому формувати культуру здоров’я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров’я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміння та навички перейшли у звичні, необхідні потреби.

Розвиток масової фізичної культури і спорту в  Нелиповецькому НВК націлений, насамперед, на зміцнення здоров’я учнів, фізичний розвиток і рухову активність.  За рахунок максимального використання різноманітних форм і методів роботи охоплено систематичними заняттями фізичною культурою і спортом більшу кількість учнів. Одним із діючих засобів зміцнення здоров’я учнів, поліпшення їхнього фізичного розвитку є проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі дня закладу, організація і проведення  фізкультурно-масових і спортивних заходів.

Організоване проведення ігор, змагань та фізичних вправ на великих перервах є важливим фізкультурно-оздоровчим засобом у режимі шкільного дня. Відомо, що ефективність відпочинку учнів і підготовки їх до навчання залежить від того, як вони проводять перерви.

Серед перелічених заходів вихованці початкової ланки  нашого закладу найбільше полюбляють динамічні, музичні фізкультхвилинки. Саме фізкультхвилинки сприяють створенню позитивних емоцій та підтриманню ефективної працездатності учнів. Фізкультхвилинки під час уроків сприяють підвищенню розумової й фізичної працездатності учнів. Видатний російський вчений-педагог К,Д.Ушинський зазначив: “Дайте дитині трохи порухатися, і вона знову подарує вам 10 хвилин уваги, а десять хвилин жвавої уваги, якщо ви зуміли їх використати, дадуть вам більше, ніж цілий тиждень напівсонних занять”.

В закладі постійно ведеться  пропагандистська робота з питань фізичної культури та спорту. Завдяки дням здоров’я, спортивним святам та розвагам, змаганням, фестивалям, акціям тощо діти, які не охоплені заняттями в спортивних гуртках та секціях, починають проявляти зацікавленість та інтерес до фізичної культури і спорту. Слід відмітити спортивні досягнення учнів закладу, які  під керівництвом вчителя фізкультури Георгіци О.М. в 2011-2012 навчальному році здобули ІІІ місце у районній спартакіаді.  У вересні місяці грали у фінальних змаганнях  «Шкіряний м’яч» у м.Київі,  де посіли V місце в Україні.  В цьому навчальному  році мають такі результати:   ІІ  місце – з баскетболу хлопці, дівчата ІІІ місце,  І – місце – з волейболу дівчата, ІV –місце настільний теніс; І місце з міні-футболу у турнірі «Л.Каденюка», ІІ – місце юнаки 1998 р.н в турнірі «Шкіряний м’яч», І-  місце юнаки  2001 р.н  в турнірі «Шкіряний м’яч» в районі і в зоні області, ІІ –місце в області 2001 р.н  в турнірі «Шкіряний м’яч»,ІІ – місце в районі юнаки 2001 р.н  в турнірі до Дня захисту дітей.

image001image001image001image001image001image001image001image001image001image001image001