Бернове

image002

 

Шановні гості!

Щиро вітаємо Вас на Бернівській землі. Тихоплинна течія Дністра,шелест  вербового листя , срібний слід місячної доріжки , таємничий силуєт острова у надвечірну годину , тепла усмішка вранішнього сонця , дорідні сади , квітучі алеї  – це наше Бернове. А ще люди : привітні і дбайливі . Їхніми руками зведено сучасні споруди : дитячий садок , школу, адміністративне приміщення. Дбають наші люди і про духовність. Силами громади відремонтовано Свято- Дмитрівську церкву , побудовано капличку , молитовний дім. А втім… це все можна побачити і прочитати на сторінках нашого сайту.

image004

Дорогі гості !

Кажуть, хто не шанує минулого, не творить сьогодення, він не вартий майбутнього. Саме на долю вчителів випало завдання виховувати підростаюче покоління.

Та головне – наше багатство  –  діти. Дбати про гармонійний всебічний розвиток підростаючого покоління- турбота кожного дорослого бернівчанина. А особливо вчителя , бо він не лише навчає і вихователь , а й справжній порадник і приятель. Єдиний, здружений колектив вчителів і учнів . Бернівський НВК радо вітає Вас. Просимо ближче ознайомитись з нашою історією , культурою ,звичаями й традиціями.