• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: kelmnel Категория: Нелипівці
Дата публикации Просмотров: 1794
Печать

image006Плаксійчук Семен Семенович

Голова сільської ради.

 

Сьогодні існує велика кількість наук, літератури, Інтернет, які допомагають вивчати минуле. Та чи не найперше місце і найголовніше у відтворенні минулого посідають спогади старожилів, їх родовід та легенди, які вони ще чули з вуст своїх пращурів. Усе почуте, що відбувалося з ними учора, вже завтра стане історією. Поруч з нами ходить жива історія. Цією історією є  люди, які проживають в селі на Нелипі, як зазначено в першій письмовій згадці про село. 

Найбільший скарб його – це мудрі, працьовиті, гостинні й добрі люди, а знання історії свого краю – священний обов’язок кожної людини. Історія України є літописом життя наших предків, їхніх ідеалів, подвигів. Вона не лише засвоюється, вона відчувається дітьми і стає частиною власного минулого. Тому надзвичайно важливим значенням у формуванні особистості є пошукова робота учнів навчально-виховного комплексу, яка сприяє відродженню духовності, національної свідомості, історичної пам’яті, любові до рідного краю.

Шановне панство,  ми запрошуємо вас  завітати на наш сайт і ближче познайомитись з історією нашого села, його традиціями та звичаями.

image003Директор Нелиповецького навчально – виховного комплексу

 Балинська Надія Іванівна

 

Шановні краяни!

 

На карті нашої Батьківщини є чимало міст і сіл, назви яких знають у світах, а українці вимовляють їх з хвилюванням і любов'ю. На відміну від славних населених пунктів, Нелипівці є звичайним українським селом, яке росло і набиралося сил разом з північною (українською) частиною Буковини і є невід’ємною його частиною.

Провівши пошукову роботу, опрацювавши літературу, записавши спогади старожилів було зібрано  цікавий матеріал про історію село, видатних людей, відомості про досягнення в галузі освіти, культури, охорони здоров’я, спорту.  Приємно, що всі, хто познайомиться з матеріалами відкриє для себе невідомі сторінки історії села. Кожен рядок, кожне прізвище, кожна фотографія зберігають живі сліди історії. Потрібно відроджувати і дотримуватися традицій, знати минуле свого родоводу. «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує людей свого народу, той сам не гідний пошани» - золоті слова М.Т.Рильського стали девізом учнів навчально-виховного комплексу.

Щасливі ми, що народилися й живемо на чудовій і мальовничій землі – славній Буковині у селі Нелипівці.

Запрошуємо завітати вас на наш сайт, а також у гості  - в  село, де живуть та господарюють  працьовиті та гостинні люди!

Copyright 2012. All Rights Reserved.