• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: kelmzel Категория: Зелена
Дата публикации Просмотров: 1136
Печать

 

Шановний відвідувач!

Запрошуємо Вас в мандрівку сторінками нашого сайту, на якому Ви маєте можливість ознайомитись із історією, традиціями та звичаями, видатними людьми нашого села.

  

 image001

 

Придрик Олег Васильович

Голова Зеленецької сільської ради

 image002

Нікула Антоніна Василівна

Директор середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Зелена

Народ, який не вивчає свого минулого, приречений на забуття. На сучасному етапі розвитку суспільства роль шкільних музеїв надзвичайно велика. Саме на шкільні музеї покладено функцію збирання, вивчення, обробки, збереження, оформлення та пропаганди матеріалів минулого українського народу, а також гідного виховання молодого покоління. Зберігаючи історію, культуру і традиції кожного українського села, таким чином збережемо минуле всього українського народу. З цим завданням успішно справляється наш шкільний музей імені Сергія Нікули.

Учні школи не тільки збирають матеріали, а й беруть участь у різних Всеукраїнських, обласних та районних конкурсах, форумах, змаганнях, де звітують про пошуково – краєзнавчу діяльність. Часто стають призерами на районних та обласних захистах наукових робіт. Про це свідчать таблиці досягнень учнів.

Вчителі школи розуміють, що розвивати дослідницькі якості необхідно для формування людини, здатної самостійно ставити перед собою ті чи інші завдання, знаходити оптимальні способи їх вирішення. Досягнення мети вимагає свідомої, цілеспрямованої діяльності учня і вчителя як організатора цієї діяльності.

У кожній дитині – сонце, погодьтеся гарно звучить. Ці слова стали своєрідним девізом для пошукової роботи. Вчителі впевнені, що кожна дитина від народження має Божу іскру, яку треба відшукати в її душі й допомогти не тільки не згаснути, але спалахнути полум’ям.

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.