• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: zastdor Категория: Дорошівці
Дата публикации Просмотров: 1561
Печать

             У кожної людини є своя маленька батьківщина, найдорожчий для серця куточок, з якого починається незвіданий і загадковий світ, про який згаПавлик О.В.дує із теплим щемним сумом і радістю, бо тут вона провела найкращі роки свого життя – дитинство. Цей дім, ця дорога серцю країна зветься школою, звідси бере початок становлення громадянина людини. В нашій школі навчається 148 учнів, працює 28 педагогів. Дорошовецький НВК працює над проблемою «Розвиток творчих здібностей учнів та вчителів на уроках і в позаурочний час».

             НВК має принципи життя всього колективу. Школа є учасником районних та обласних олімпіад, семінарів, тренінгів. Налагодження продуктивного навчально-виховного процесу в школі – запорука виховання компетентного випускника, відповідального громадянина своєї країни. Психологічний супровід цього процесу – важливий аспект діяльності, оскільки саме завдяки створенню позитивного мікроклімату в навчальному закладі забезпечується продуктивна взаємодія між усіма суб’єктами НВК: учнями, педагогами, батьками, громадськістю.Перед школою було поставлене важливе завдання – зробити школу освітнім, культурним осередком, центром відпочинку. Без допомоги та підтримки батьків, органів місцевого самоврядування реалізувати це завдання важко. І ми уклали угоду про співпрацю у реалізації проекту «Місцевого самоврядування вихованців, молоді, педагогів та батьківської громадськості».

 

 

Шановні краяни та гості!

Вітаю Вас на сторінці села ДорошівціgetImage

Гостинно запрошую у дивовижний край, що причаївся на зелених уквітчаних пагорбах, умитих лагідними хвилями Дністра, де Ви поринете у світ краси, духовності й натхнення та насолодитесь найцікавішими хвилинами життя нашої спільноти!

У будь-яку пору року село Дорошівці вабить до себе чарівними пейзажами, буянням барв і диханням самої природи. Саме тут Ви доторкнетеся до прекрасного, вічного, познайомитесь із щирими, працьовитими людьми, які люблять своє село, дбають про нього, докладають усіх зусиль, щоб зробити його кращим.

Сподіваюсь, що на даній сторінці Ви знайдете цікаву та корисну інформацію про невеличке, проте дуже затишне село Дорошівці та відкриєте для себе ще один куточок мальовничої Буковини.

Бажаю Вам доброго здоров’я, щастя і миру у Вашій оселі!

З повагою голова сільської Ради Вигнан Микола Васильович.

Привітання

Copyright 2012. All Rights Reserved.