Хрещатик

Косоловська Марія Степанівна,
Хрещатицький сільський голова

Село Хрещатик є адміністративно-територіальним центром Хрещатицької сільської ради , чисельність населення – 948 чол., кількість дворів – 296.

Кількість громадян, що володіють землею 333 чол. Населення села в основному – українці, але проживають і громадяни інших  національностей. Виконком сільської ради впроваджує заходи соціально-економіного розвитку населеного пункту з урахуванням інтересів і потреб всіх громадян.

Площа населеного пункту складає 193,2 га. Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є квартали з одно-, дво-, трьох- та чотирьох сторонньою забудовою. Забудова одно-, двоповерхова  садибного типу.

На території ради знаходиться навчально-виховний комплекс, фельдшерсько-акушерський пункт, пам’ятник загиблим воїнам-односельчанам у ВВВ, клуб та бібліотека, автозаправна станція, стадіон, 11 об’єктів підприємницької діяльності , радіопередавальний центр, дві вишки мобільного зв’язку, АТС на 150 номерів.

До цього варто додати архітектурну та духовну спадщину села – Хрещатицький Свято-Іоанно-Богословський чоловічий монастир, що є пам’яткою історії, архітектури та культури ХVII – XVIII століття.  Унікальні зелені насадження лісів і саме розміщення села на крутому березі річки Дністер, з якого видніє в низині м. Заліщики Тернопільської області,  доповнюють  красу місцевості  і роблять одним із найкрасивіших місць Заставнівщини і сусідніх Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Через територію села пролягає міжнародна автомагістраль Чернівці -Тернопіль.

В 2005 році село газифіковано, майже до всіх житлових будинків та  об’єктів соціальної сфери підведено газ. У зв’язку з тим, що в селі немає  підгрунтових вод , жителі села користуються сільським водопроводом, який підведено майже у всі житлові будинки.

Щиро запрошуємо всіх на сторінки нашого офіційного веб-сайту і ви дізнаєтеся для себе багато цікавого з історії   села Хрещатик, його незвичайного географічного положення.  Ви зможете познайомитися із досягненнями наших земляків у галузі культури, мистецтва, спорту, талановитими особистостями.

Кизима Олеся Дмитрівна
директор Хрещатицького НВК
Наша школа – це сходинки, якими дитина піднімається до знань, до духовних джерел народу, це святиня людяності, порядності, доброти.

Зараз у школі навчається 127 учнів, 36 вихованців дитячого садка.
Колектив школи налічує 22 педагогічні працівники:
спеціаліст вищої категорії – 6;
спеціаліст І категорії -6;
спеціаліст ІІ категорії -5;
спеціаліст – 5;
звання «Вчитель-методист» – 4.

«Підвищення якості знань учнів на основі впровадження в навчально-виховний процес нових педагогічних технологій»

Проблема виховної роботи НВК:

«Виховання національної свідомості для формування освіченої творчості особистості з громадською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті»

Працює 6 методичних об`єднань:

  • суспільно-гуманітарного циклу;
  • природничо-математичного циклу;
  • художньо-естетичного циклу;
  • вчителів початкових класів;
  • класних керівників;
Свято вишиванки у школі

Найщиріші вітання від учнівського та педагогічного колективу Хрещатицького навчально-виховного комплексу. Ми намагалися зробити все, щоб відвідувачам нашої сторінки було цікаво. Бажаю приємного перегляду.