Кадубівці

Село моє, для мене ти єдине,

Як мати рідна, як саме життя,

Як хліб землі, як пісня лебедина –

Не стань тебе – впаду у небуття.

Привітання голови села Ткачука Іллі Дмитровича

       Шановні відвідувачі сайту, ми щиро раді вітати вас у мальовничому куточку Буковини, а саме у селі Кадубівці . На цьому сайті ви зможити детально ознайомитись з історією села, його легендами, звичаєми, культурою. Дізнатися про життя видатних особистостей, які прославили наше село. Оцінити культурні здобутки. Наше село дуже красиве, тут живуть привітні щирі люди. Молодь у нас талановита. Ми щиро запрошуємо відвідати наше село.

Хай вам щастить.

 

Привітання директора школи Бартошик Анжели Дмитрівни

 

Ми, щиро раді вітати Вас на сторінці сайту «Історико-краєзнавчий портет Чернівецької області».

 

Будемо безмежно раді і щасливі, якщо на ньому ви знайдете цікаву інформацію. Заходьте, знайомтесь , полюбіть наше село так, як любимо його ми.

 

У мальовничому селі Кадубівці працює загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, яка дала краіні і світові видатних талановитих митців, літераторів, науковців, педагогів, лікарів, висококваліфікованих спеціалістів з інших галузей.

 

В школі навчаються 339 учнів:

 

Педагогічний колектив – 44 вчителів:

 

Вища категорія – 15 вчителів;

 

І категорія – 13 вчителів;

 

ІІ категорія – 5 вчителів;

 

Спеціаліст – 11 вчителів.

 

Головне завдання школи – не вчити, а навчити вчитися, підготувати учня до безперервного навчання, коли в учня розвиваються і формуються необхідні якості: самостійність, ініціативність, творчість, упевненість у собі, культура пошуку і праці, дослідницький стиль роботи. Основне завдання педагогічного колективу – формування інтелектуальної особистості громадянина української держави шляхом особистісного орієнтованого навчання і виховання з впровадження інноваційних технологій.

 

Дирекція школи, педагогічний, учнівський, батьківські колективи сердечно бажають усім міцного здоровя, невичерпної енергії, наснаги, благополуччя і добра. Хай кожен день буде наповнений корисними справами і тепло людських сердець, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Щиро вдячні організаторам за створення такого сайту. Щастя, радості, добра. Господнього благословіння!