Васловівці

Герб Васловівці_новый_размер

 

 

“ВАСЛОВІВЦІ – СЕЛО МОЄ БАРВИСТЕ”

 

На сході ліс вартує горда Берда,

На заході Кучур прямує до Прута.

Споконвіків тут будували тверді

Трипільців і слов’ян племена і рода.

 

Васловівці – село моє барвисте,

У різні пори року серцю миле ти.

Між пагорбів хатки, немов намисто,

Уплетені в сади людські та городи.

Ну як же нам тебе не шанувати,

Ти світу дарував нам славні імена.

Владику Буковини тут зростила мати,

Герелли баритон – з відомих сцен луна.

 

 

Ми віримо, село, в твоє майбутнє,

Окрасов Буковини скоро станеш ти.

І пагорбів твоїх пейзажі незабутні

Художники й поети прославлять у віки.

Ярослав Волощук

Голова Васловівської сільської ради

Вінничук Ольга Василівна.

    Шановні гості веб-проекту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області» . Ми раді вітати вас на сторінці села Васловівці . Тут ви будете мати можливість ознайомитися з історико-краєзнавчим портретом нашого села.

Сьогодні в селі Васловівці живуть талановиті і працелюбні люди, тут народжуються й виростають їхні діти, які продовжують кращі традиції старших поколінь. Село має багатовікову історію, а хто пам’ятає минуле – той має майбутнє. Бо жителі села Васловівці – громада, єдина і велика сім’я, яка прагне на рідній землі створити зручні та комфортні умови для життя. А усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його жителів. То ж ласкаво просимо вас у Васловівці.

З повагою голова Васловівської сільської ради Вінничук О.В.

 

 P5250382

Директор Васловівського навчально-виховного комплексу

Перепелюк Микола Михайлович.

   Для кожного з нас школа – це другий дім. Тут є і друга мама – наша перша вчителька. Саме вона навчила нас писати, читати, логічно мислити. Вчителька вчить нас бути добрими, чесними, правильно спілкуватися, товаришувати. Школа дає нам опору, дарує тепло і радість. Щоранку ми поспішаємо в свій світлий клас, де теплою посмішкою зустрічає нас вчителька. Школа – це головна ступінь в нашому житті. Вона формує характер, вчить нас правильно ставитись до навколишнього світу. У школі ми знаходимо перших справжніх друзів і перше кохання. Школа – це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. Школа вчить нас долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. У школі проходить безліч заходів – інтелектуальних, спортивних та розважальних. Саме такі заходи роблять нас дружними, згуртованими. Ми завжди будемо пам’ятати безтурботні шкільні роки, наш шкільний будинок, наших вчителів і однокласників, які стали для нас рідними людьми.
З повагою  директор Васловівського НВК Перепелюк М.М.

 «Від минулого до сьогодення»

Васловівцям-350