Спорт Чорний Потік

Першим осередком розвитку спорту в нашому селі була школа. Уроки фізкультури проводив так як і всі решта предметів один учитель. Займалися на вулиці, ніяких спортивних споруд та спортивного інвентаря не було.

З приходом радянської влади почалась в селі організована робота з фізкультури і спорту. Влада дбала про здоров’я людей, про їх здоровий спосіб життя. Були видані спеціальні постанови про розвиток і організацію спортивного та фізкультурного руху в країні.

Біля школи була об лаштована спортивна площадка, де займалися учні. А по вихідних днях і дорослі. Найбільш пошириним видом спорту був футбол. Згодом, було відкрито стадіон у селі Онут, колгоспом 40-річчя КОМ партії України, який був розрахований на два села Онут та Чорний Потік. Була створена сильна футбольна команда, яка неодноразово було переможцем. І на своєму полі вона приймала футбольні команди з усього району.

У 1981 році була побудована школа з спортивним залом. У якому налічувався увесь спортивний інвентар, тут займалися волейболом, баскетболом, тенісом, працювали різні спортивні секції.

Біля школи є обладнаний стадіон на якому були встановлені різні спортивні споруди. Так поступово в селі була створена матеріальна база для фізкультури і спорту та військової підготовки.

З приходом до школи Гнатюка Віталія Васильовича, заняття спортом у школі значно покращилося. Найулюбленішим видом спорту став баскетбол. Він створив дві команди: дівчат та юнаків. Які ставали переможцями районних змагань.

Належне треба віддати і заняттям у настільний теніс. Учні нашої школи ставали переможцями районних та обласних змагань. Серед них: Габуза Віталій та Білоус Юрій.

На сьогоднішній день між жителями села Онут та Чорний Потік щонеділі проходять дружні змагання з волейболу та футболу. У яких беруть участь як молоде так і старше покоління. Наставником молодої команди по футболу, є колишній гравець збірної «Буковина» – Білоус Дмитро.