Звенячин

голова

На карті України

Маленьке є село.

І зветься дуже гарно

Звенячином воно.

Як гарно, любо жити

У рідному краю,

Село моє привітне,

Я так тебе люблю!

Звенячин – зелений куточок Північної Буковини, звабливий історією і красою, де тісно переплелися минуле і сучасне. Мальовнича земля, що горнеться своєю щедрою красою до блакитних вод Дністра. Топтали її чоботи ворогів – гнобителів, та вона витримала все, вистояла і утвердилася. Звенячин – село, що розташоване на березі річки Дністер за 15 км на північ від районного центру м. Заставна і 42 км від обласного центру м. Чернівці. Село перетинає шосе Чернівці – Тернопіль. На відстані 3 км від села розташовані залізничні станції Степанівка і Заліщики.

Сільський голова

Фантух Тарас Мар’янович

директор

Всміхається школа привітно

         Допитливим учням своїм.

         І крила міцні лебедині

         Дає у життя вона їм.

Сьогодні школа в селі – один з найголовніших центрів культурного і духовного зростання молодого покоління.

Навчання в школі спрямоване на розвиток всебічно збагаченої особистості. При школі діють клуби, гуртки, секції, які сприяють творчому розвитку дитини, кожна з якої від природи уже наділена певними талантами, які виявляють, розвивають й допомагають становленню особистості умілі, талановиті педагоги.

Адже саме тут вчать:

Радіти сонцю, квітам і птахам,

Щедроти серця людям дарувати,

Ліпити душу, мов творити храм,

Любити всіх і помилки прощати.

Школа для всіх поколінь була споконвіків джерелом знань, святинею, з якої вилітали у широкий і незвіданий світ, збагачені знаннями, вихованці, щоб знайти своє місце під сонцем.

Розум у думках, чесність у серці, здоров’я в тілі – кредо педагогічного колективу, який прагне аби школа стала тим острівцем людяності та гуманізму, що спрямовуватиме кожного учня до нових навчальних та творчих звершень.

Директор

Звенячинського НВК

Пасішник Орися Дмитрівна