• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: zastgser Категория: Горішні Шерівці
Дата публикации Просмотров: 1608
Печать

     Село Горішні Шерівці – центр сільської ради, розташоване за 27 км на південь від районного центру м. Заставна. До найближчої залізничної станції Садгора – 3 км. Загальна територія села – 1198,1 га. На його території нараховується 990 господарств. Село поділяється на два великі кути – Гора і Долина. Населення села близько 3000 чоловік. За національним складом переважають українці, а також проживають інші національності: росіяни, молдовани, румуни, поляки.

N6j7xxHq6Bc

 Голова Горішньошерівецької сільської ради

Велущак Іван Ілліч

 Шановні гості веб-проекту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області» . Ми раді вітати вас на сторінці села Горішні Шерівці. Тут ви будете мати можливість ознайомитися з історико-краєзнавчим портретом нашого села.   

 

 

 Василівна

 Директор Горішньошерівецької ЗОШ І - ІІІ ступенів

Гаврилюк Марина Василівна

Ошатною окрасою і духовним осередком села в усі часи завжди залишалася школа. Тут формуються і зростають душі, які в майбутньому формують мудру громаду. Наше суспільство, як ніколи, потребує активних і творчих людей. Як пробудити в дітях зацікавленість до самих себе? Як їм пояснити, що найцікавіше - це вони самі, а не іграшка та комп'ютер? Як примусити душу дитини «трудитися»? Враховуючи вимоги сьогодення, вчителі нашої  школи спонукають  вихованців до найважливішого і найважчого – знайти власний індивідуальний почерк, неповторний стиль, прагнуть осмислити передовий педагогічний досвід і поєднати його з особистим творчим «я». Саме в таких умовах народжується успішна особистість, яка керується мораллю Добра, Правди і Краси. 

Наша школа стала другим рідним домом не тільки для педагогів, а й для школярів, тому що «сюди хочеться йти»,  саме   в  цьому  і  є,  напевно, секрет  успіху.

 

З повагою директор Горішньошерівецької ЗОШ Гаврилюк М.В.

Copyright 2012. All Rights Reserved.