На кошти громадян села у 2000 році на околиці села Лівинці при повороті на Михайлівку поставлено хрест і невеличкий монумент, на якому викарбовані імена лівинчан, які розстріляні 28 березня 1944 року.
На околиці села стоїть пам’ятник лівинчанам,, які розстріляні фашистами у 1944 році . Побудований у 1967 році.
Прикрасою нашого села є церква «Покрова», яка знаходиться в південно – східній частині с. Лівинців і побудована в 1898 році на кошти жителів. Будували церкву місцеві жителі села, а саме :
> Банар Іван;
> Рябчик Григорій;
> Громик Георгій;
Будівництво було завершене перед Покровою і церква дістала назву «Покрова». Церква складається з прихожої зали і вівтаря. Довжина культової споруди – 21 м., ширина – 8 м., висота дзвіниці – 9 м., висота зали – 5 м., висота вівтаря -3 м.
Особливості архітектурного стилю – поєднання чорничного і візантійського. Церква оздоблена іконами святих, престолом, гробом Господнім, який передав церкві перед її відкриттям Громик Георгій та хоругвами (дод.№12). В церкві зберігаються такі церковні книги:
1 . Престольне святе Євангеліє (3 шт.);
2. Похоронне святе Сванггеліє;
3.Послання святих Апостолів;
4.Служебник;
5.У став;
6.Требник ( старий );
7.Мипея загальна;
8.Ноші;
9.Пасхальна;
10. Акаорисни;
11.Молебні;
- 12.Псалтир;
- 13.Пріодія пісна;
14.Правило до божественного причастія;
- 15.Часослов;
- 16.Апостоли;
- 17.Служби на кожний день.
Навколо церкви стоїть залізна огорожа. Біля церкви поступово споруджують дім священика. Поховань на території церковного подвір’я немає. ЇЇ мідні куполи височать над оселями лівинчан і разом з ними просять прихильності й благодаті в неба і сонця, в Бога і в Сина його єдинородного Ісуса Христа.
На території села знаходиться 2 кладовища, на одному з яких є пам’ятник – могила російським солдатам. В 1937 році за 2 км від с.Лівинці (дорога на Козиряни) було знайдено загиблих воїнів, які загинули в роки Першої світової війни.
За наказом румунських властей, на кладовищі сЛівинці відбулося захоронення решток загиблих воїнів і було споруджено пам’ятник на якому висічені слова румунською мовою «Вічна слава героям». На іншому – обеліск невідомому солдату, який був побудований в 1951 році з ініціативи сільської ради.
Капличка Преподобної – Великомученості Євдокії.
Споруджена на пожертви Миронко Євдокії Іванівни. Освячена 14 березня 1997 р.