Матеріал підготували учні:
Ряба Юлія, Ілаш Анастасія, Григоришена Яна, Єренчук Костянтин, Пашковська Ілона, Книш Ірина.
Не обминають бабинчани і сільський будинок культури, який збудували всім селом в 1957р. Він розрахований на 450 місць. Користуються ним усі жителі села. Загальні збори, сходи села, вибори всіх рангів, конкурси, концерти, фестивалі, масові заходи різних тематик, молодіжні вечори та дискотеки проходять саме в сільському будинку культури. При будинку культури діє музична школа, яку учні школи залюбки відвідують та досягають великих перемог.
Старанно працює директор БК Костенюк Наталія Петрівна. Під її керівництвом діє бабинський хор та жіночий ансамбль «Бабинчанка». Хор щороку є районним та обласним переможцем конкурсу ім.. С.Воробкевича.
Велику роль жителі селі приділяють і любительському об’єднанню «Асорті», яке об’єднує різні вікові категорії з спільними інтересами.
До 1989 року в приміщенні БК розміщувалась і сільська бібліотека, а потім її перенесли в колишнє приміщення школи. Тепер бібліотека має просторе і світле приміщення, де обладнано читальний зал, дитячу кімнату, книгосховище. Фонд бібліотеки нараховує 18 тисяч примірників літератури. При сільській бібліотеці створено кімнату – музей, де розміщені фотокопії сценічних образів співачки Л.Я. Липковської, ксерокопії документів під час
навчання в Кам’янці – Подільськім, бібліографічні відомості з Петербурга, книги та вирізки з газет, в яких розповідається про життя видатної співачки. Організаторами музею стали В.Єренчук та її колега В.Кривов’яза. На цьому пріоритети бібліотеки не закінчуються. При бібліотеці було створено у 1989 році жіночий клуб за інтересами „Сучасниця”
Життя жінки на селі, навіть якщо вона інтелігентна, легким не назвеш. Тож вирішила якось В.Єренчук вивільнити жінок з одноманітних будинків, щоб бодай на годину могли забути про свої турботи просто відпочити. Хто ж вони сучасниці. Насамперед – гарні дружини, люблячі матері і просто милі жінки.