Матеріали зібрали та узагальнили
Бірюк Олеся та Григоришена Роксолана
під керівництвом вчителя історії Зензюк І.М.
за сприяння директора будинку культури Присяжнюк І.В.
Культура – це багатовічне джерело, з якого бере свою наснагу український народ. Осередком культурного життя нашого села є НВК та Будинок культури. Гостинно запрошує в свої обійми НВК, де для вихованців діють різні гуртки: вокальний, історико–краєзнавчий, танцювальний, туристичний. Учні задіяні в різних заходах: в районному виступі екологічних агітбригад (цього року в районному конкурсі агітбригада « Дивосвіт» зайняла ІІІ місце ), фестивалі « Чисті роси», конкурс «Пересмішники», в шкільних виступах.
Відкрита нова сторінка життя нашого села, після того як завклубом стала Присяжнюк І. В. Саме вона активно залучає молодь до різних заходів: «Нумо, сніжинки, закружляймо в сніжному танку!», « Ялинку прикрашати Новий рік зустрічати», « Безсмертних дум його жива зоря» (Шевченківське свято), «Не я б’ю, верба б’є, за тиждень Великдень».
Присяжнюк І. В. запрошує молодь на вечора відпочинку, диспути, дискотеки, розважальні вечори. На базі Будинку культури діють гуртки : хореографічний, хоровий, сольний, КТБ, театральний та інші. Відкрита постійна виставка , яка оновлюється « Вони стоять на варті України», «Маланка Дністровая», «Майбутні зірочки України».
Але не забувають і тих без кого не було б нашого майбутнього. Спільно із учнями НВК проведено мітинг «З Днем Перемоги».
Традиційним стає зустріч із чорнобильцями « Чорнобиль не має минулого часу», « На Чорнобиль, журавлі летіли…». ( проводиться спільно із завідувачем сільської бібліотеки)
Щороку проводиться спільний виступ – спомин біля обеліска жертвам голодомору 1946 – 1947 рр.
Проводяться свята і до Дня незалежності «Моє село, серця рідна пристань», « Велична і свята моя рідна , Україно!»
Гостинно запрошує до себе сільський бібліотекар Лутанюк Галина, де кожний бажаючий зможе віднайти книгу на свій смак. Для дітей створений дитячий куточок. В сільській бібліотеці діє і невеличка краєзнавча виставка.
Не занепали в нашому селі ремесла, які передавалися з покоління в покоління. Так нитка до нитки, хрестик до хрестика, народжується барвисті вишиванки. Хіба не можна не замилуватися такою красивою, але клопіткою жіночою роботою, яка потребує багато часу та уміння. Серед народних умільців, які займаються вишивкою можна назвати: Григоришену Л. П., Бордюжан А., Зенюк О. А., Чорноброва Н.
Бужак Л. П. та сім’я Малаїв займається плетінням ( шпицями та гачком).
Ткачук Є. та Ткачук С. є відомими в селі майстрами різьби по дереву, а також вони малюють чарівні картини. Одна з низ знаходиться на стіні в актовому залі НВК.
Традицією стало на свята проводити свій час біля сільської колиски, якою піклується Сирбу О. О.