Талановиті постаті села
Пастух Іван Андрійович – аматор літакобудування. Це добродушна, творча і винахідлива людина, батько семи дітей.Почав Іван Андрійович займатися літакобудуванням ще на початку 70-х років минулого століття. А перший літак був зроблений в 1976 році, він називався «Мрія», коли І.А. повернувся з армії. Назва другого літака – «Шміль». Він був на виставці у парку відпочинку в смт. Кельменці. При випробуванні літак був пошкоджений. За зиму Пастух І.А. виготовив інший літак під назвою «Шміль-2» і з ним побував на виставці в м.Рига. Четвертий збудований літак – невеликий. Назва його – «Малюк», на ньому він літав понад 10 років. А ще побудував 2 мотодельтаплани, один з них – серійного виробництва. Майже всі літаки виготовлялися на горищі хати. Там у нього ціла авто майстерня, де і зараз добудовується п’ятий літак. Назва його ще у задумі. Матеріали, які використовує Іван Андрійович, доволі прості: дерево, полотно, трохи металу. Збудовані власноруч літаки не раз підіймалися в небо, брали участь у різних зльотах і форумах раціоналізаторів і винахідників.
Один із перших літальних апаратів Пастуха І.А.
Іван Андрійович за роботою
А так виглядає сучасний мотодельтаплан
Любов до своєї справи привив своєму синові Івану, який з раннього дитинства почав майструвати літачки.
Перші кроки майбутнього конструктора
Шевчук Борис Васильович – талановита, мудра, досвідчена людина. Найпотаємніше, найсвятіше місце в його серці займає прикладне мистецтво. Він уміє робити вироби з різних матеріалів: паперу, картону, глини, пластиліну, фанери, деревини, соломи, металу. Знає різні способи обробки матеріалів. Робить аплікації, пап’є-маше, кераміку. Займається випалюванням та випилюванням. Любить пісню, музику, грає на деяких музичних інструментах (баяні, сопілці, піаніно). А ще Борис Васильович – краєзнавець. Його талант і праця – невичерпне джерело знань про історію села, рідного краю. Він досліджує і вивчає історію нашого села, співпрацює з науковцями.
Шевчук Б.В. – власник приватних колекцій нумізматики, військових орденів і медалей, національного одягу та предметів побутового вжитку, декоративно-прикладного мистецтва, археологічних знахідок тощо.
Сільська світлиця в музеї Шевчука Б.В.
Колекція декоративно-прикладного мистецтва