Педагогічний колектив та учні нашого навчального закладу беруть активну участь у культурному житті школи, села, району. З ініціативи директора школи Чередюк Тамари Василівни з1979-1990 роки при школі був створений ансамбль «Лошкарі». Художніми керівниками якого були: Безручак Лідія Іллівна та Никоряк Марія Пертівна. Ансамбль виступав на сценах сіл району та області. Жодне свято в селі не обходиться без учнівського та вчительського колективів. Насамперед це участь у щорічному звітному концерті аматорів художньої самодіяльності.
З 1991 року при школі створено етнографічний музей «Берегиня».
У 1948 році в хаті Білоуса М. В. була відкрита перша читальня хата, а через рік перейшли до клубу завідуючим клубом працював Ткачук Микола Миколайович за сумісництвом працював бібліотекарем. На той час у бібліотеці було 2380 книг.
У 1953 році прийшла нова працівниця Пиляховська Уляна Іванівна в той час у бібліотеці було 5380 примірників. Вона також працювала завідуючою клубом і бібліотекарем. А в 1957 році 10 січня прийшла нова зовсім молода дівчина Самборська Ліда Іванівна. Фонд в той час становив 6327 книг. Ліда Іванівна працювала лише бібліотекарем. У 65 роки почали будувати новий будинок культури за кошти колгоспу «40-річчя Компартії України». В 1968 році було закінчено будівництво клубу. Ліді Іванівні довелося самій переносити всі книги. Працювала до 2000 році в лютому бібліотечну справу прийняла Пристая Л. Д. і працює в даний час.
На сцені клубу не раз ставилися українські п’єси, зачаровували своїм співом аматорський вокальний колектив «Вербиченька», під керівництвом Смука В. І.
Учні місцевої школи є учасниками вітальної групи , тому щорічно на передодні Нового року з вітальними щедрівками заходять до кожної оселі. А скільки задоволення отримують діти напередодні Різдва, на старий Новий рік посіваючи домівки збіжжям; ходять, жартують з перехожими , виконуючи театралізовані побутові сценки. Наша «Маланка» неодноразово брала участь у районному конкурсі.