На місці давньої мурованої церкви, збудованої в 1786 році, у 1824-1826 рр. селяни звели нову церкву на кошти місцевої баронеси Катерини де Зотта-Вільбург і князя Олександра Канта-кузина. З південного боку церкви була пивниця (склеп) з майстерно витесаними кам’яними хрестами, на яких висічені імена похованих. У вівтарі частково зберігся іконостас, який створений 1826 року. У 1929-1931 рр. його реставрували після значних пошкоджень, яких він зазнав від обстрілу російської артилерії, що нещадно била по палацу й церкві.
Наприкінці ХІХ ст. громадою села виношувалася думка про розширення існуючої церкви або будівництва замість неї нової, більшої за розмірами й пишнішої. У зв’язку з цим на будівництво храму, яке планувалося, надходили численні грошові й майнові пожертвування. Але до будівництва справа не дійшла через початок Першої світової війни. Невеличка й скромна, винятково красива церква Івана Богослова гармоніює з навколишніми краєвидами. Разом із сусіднім парком і давнім палацом вона утворює цілісний ансамбль, який є важливим архітектурно-композиційним акцентом й культурним осередком с. Вікно.
У квітні 1996 року на загальних зборах громада та віруючі села прийняли рішення про перехід від Московського патріархату в підпорядкування Української православної церкви Київського патріархату.
За матеріалами вчителя історії
Гнепа Миколи Івановича
За матеріалами книги Миколи Черешнюка
«Історія сіл Заставнівщини»