Центром дозвілля молоді, зібрань є клуб, який звели в 1967 році.
Завідуюча клубом Фрунза Л.І. у своїй роботі опирається на місцеві традиції та обряди. Завдяки пошуковій роботі культпрацівника проводяться українські вечорниці, весільні обряди, вертепні дійства зимових та інших народних свят, розважальні заходи, проводяться тижні мистецтв, урочистості з нагоди свят.
Візиткою культурного життя села є фольклорно-етнографічний ансамбль, який неодноразово брав участь у республіканському фестивалі української пісні.
Бо пісня для наших сельчан – це духовний острів, який удалося відшукати в океані рідного народу. Народні пісні для них – це все: і поезія, і історія, і життя.
Тут книги розумні спокійно живуть У тихій величній світлиці. А двері широкі відкриті ведуть До знань золотої скарбниці.
Ці слова свідчать про те, що в клубі знаходиться сільська бібліотека, яка є невід’ємною часткою духовного життя села. На сьогоднішній день в бібліотеці налічується більше 11000 екземплярів книг, а читають і користуються ними близько 600 чоловік. Бібліотекар Крушельницька Л.В. з читачами проводить бесіди, тематичні уроки, анкетування, літературне читання.
Якщо будете в гостях на Підгір’ї, то завітайте у клуб на гарну пісню, а в бібліотеку – на щире слово та добру пораду.
Щоб увіковічнити пам’ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни та репресованих, які не повернулися до рідних домівок в часи лихоліття в центрі села височіє пам’ятник.
Кожного року в День Перемоги до нього навідуються ветерани (їх залишилось тільки троє: Сумарюк І.М., Сумарюк В.О., Фальоса Г.),
учасники війни, афганці, вдови, жителі села, учні. Збираються тут всі різні, але нас об’єднує світла пам’ять про наших мудрих предків, наша любов до землі, вдячність за безхмарне небо.
Нині у Зрубі-Комарівському розвивається мережа приватних закладів торгівлі, обслуговування. До послуг місцевих жителів, окрім крамниць та торгових кіосків, – торгово-розважальний комплекс “Зрубський птах” приватного підприємця Григорія Сумарюка.
Побудувати щось цікаве і незвичне Григорій Миколайович мріяв давно. Ще у 1997 році викупив землю. Справа хоч повільно, але просувалася вперед. І ось довгожданна мить: у 2010 році з’явилася чудова, ошатна дерев’яна будівля, яка виконана у формі птиці – є два крила.
По центру бенкетний зал на 260 відвідувачів, де можна відсвяткувати весілля чи інші урочисті події. Два сини-соколи цікавляться справою батьків, підтримують їх у всьому.
Аналогічний розважальний комплекс побудував Орендович Юліан, використовуючи сучасні методи оздоблення інтер’єру.