Home / Сторожинецький район / Комарівці стор / Культура Комарівці стор

Культура Комарівці стор

Культура

Розвиток культури в селі Комарівці.
Окрасою села є сучасний будинок культури,який був збудований у 1977 році. Приміщення складається із глядацького залу-400 місць,малого залу-100 місць,танцювального залу,кімнати урочистих подій, 4-гурткових кімнат,читального залу,бібліотеки та фойє. Першим директором будинку культури була Ткачук Домніка Дмитрівна – ветеран праці. На теренах культури пропрацювала 25 років. Вона організувала хор,в якому брало участь 40 учасників,ансамбль чоловічого вокального співу.
З 1980 року директором будинку культури працювала Малащук Вікторія Аркадіївна. Вона організувала11 художніх гуртків,вокально-обрядову жіночу групу, яка приймала участь у проведенні сімейних свят .
З 2010 року директором будинку культури працює Білінська Ніна Вікторівна. Працівники будинку культури спрямовують свою роботу на відновлення фольклору і залучення молоді до участі в культурно-масових заходах. В Комарівцях вміють не тільки працювати,але й гарно співати. Прикладом цього є виступ вокальної групи «Росинка» не тільки на сцені будинку культури,але й за межами села. Учасники вокальної групи приймали участь в обласному вокальному конкурсі імені С. Воробкевича ,де були відзначені нагородами. Бібліотека в селі спочатку розміщувалася у хаті-читальні,яка була побудована ще за часів Австро-угорської імперії. Тільки в 1977 році її розмістили на другому поверсі будинку культури з просторим читальним залом і абонементом. На абонементі нараховується-516 читачів,дорослих-358 і 158 дітей. Відвідування становить-7320,книговидача-13383.

Будинок культури села Комарівці

Вокальна група «РОСИНКА»