Спорт Давидівка

Спорт

Спортивне життя
Від часу відкриття нового навчального закладу в селі Давидівка завжди думали про виховання сильної, здорової, активної молоді .У Давидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює мережа спортивних та декоративних гуртків.
Мета роботи гуртків допомогти набути молодому поколінню соціального досвіду, успадкувати надбання українського народу, розвивати духовний світ дітей, удосконалювати їх фізичні здібності.
Завдання педагогів нашого закладу – це пропагування серед учнів здорового способу життя.
Ми гордимося тим, що наші учні активні учасники всіх шкільних, районних спортивних та туристичних змаганнях. Вони з упевненістю займають призові місця на районних змаганнях з легкої атлетики , волейболу, настільного тенісу, футболу; на обласних та Всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму, спортивного орієнтування. Так вихованці гуртка «Водний туризм» ( керівник Іванищук Олег Аркадійович) на Всеукраїнських змаганнях з водного туризму «Карпатські ралі» у 2009р. та 2010 р вибороли відповідно ІІІ та ІІ місця. На Чемпіонатах області з водного туризму серед учнівської молоді наші учні також завжди займають призові місця.

 

Команда вихованців «Водний туризм» під час змагань
Учитель фізкультури Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст., Урсулян Михайло Михайлович, також прагне виховувати у своїх учнів любов до природи, рідного краю, загартовувати їх фізично і морально, пристосовувати їх до подальшого життя в суспільстві .
Він надає учням початкову спортивну та туристичну підготовку, навчає техніки пішохідного та велосипедного туризму,спортивного орієнтування .
Пішохідний туризм неможливо уявити без туристичних походів. Урсулян М.М. із задоволенням організовує туристичні походи, подорожі по рідній Буковині . Учні школи активні учасники обласних туристичних змагань зі спортивного орієнтування «Парки Буковини», «Підсніжник». Призери цих змагань Німчук Катерина, Найда Микола, Пашняк Михайло, Мегеден Діана.
.