Home / Сторожинецький район / Глибочок / Культура Глибочок

Культура Глибочок

Мій край, ми для тебе співаєм,
В скверах юність шумить молода.
Долі світлої серцем бажаєм
На щасливі і довгі літа.

      На початку 70-х років ХХ століття гостинно відкрив нам свої двері сільський клуб, будівництво якого було розпочато у 1968-1969 роках. Першою завідуючою клубом була жителька Кам’яни Ністор-Кребок Ганна Іллівна. Після неї завідуючими клубу були Буряк Іванна, Шкрібляк-Славік Олена, Славік Валентина, Фештрига Магдалина, Грендей Олена, Глушко Биндю-Солтич Яна Дмитрівна, Мандрик-Солтич Світлана Дмитрівна. З 2000 року завідуючою клубу працює Солтич -Савка Мар’яна Дмитрівна.
На даний час у клубі діють такі  гуртки художньої самодіяльності: вокальні – «Горлиця»  та дует «Журавка», танцювальний  «Сонечко» та любительські клуби за інтересами «Надвечір’я», «Червона калина», «Берегиня». Фольклорний колектив «Горлиця» та дует «Журавка» у складі Солтич М.І., Солтич М.Д., Ковалюк С.І., Кревко Л.В., Васильківської Т.К., Данелюк В.М., Адамович О.Є., Адамович В., Гашпан М.М., Ковалюк В.О., Голубнича Г.В. неодноразово беруть участь у районних та сільських масових заходах, відроджуючи народні традиції свого села.

 

У жовтні 2007 р. колектив горлиця був нагороджений листом-подякою за відродження і пропаганду народних традицій краю та участь у традиційному районному фольклорному святі «Осінь весільна».
У 2007 році учасниця вокального гуртка Васильківська Аліна була нагороджена грамотою за участь у Другому Всеукраїнському благодійному фестивалі юних талантів сіл України «Рідний край».
У квітні 2011р. учасник гуртка художнього читання Діана Адамович була нагороджена дипломом ІІ ступеня ХХ обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Шевченка в номінації «Аматорське мистецтво художнього читання серед дітей», а також в 2011-2012р подяками за ІІ місце в районному огляді-конкурсі читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка».
Васильківська Міліта нагороджена в 2012 році подякою за участь  в районному огляді-конкурсі читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка» та популяризацію творів Т.Г.Шевченка.
На майбутнє в сільському клубі планується відкрити музей народознавства для якого учасники клубу за інтересами «Червона калина» вже протягом кількох років збирають матеріали та експонати.
Отже, двері нашого клубу відчинені для тих, хто любить і шанує рідну мову, рідну пісню, звичаї і традиції рідного краю, своє рідне село.
У с. Глибочок знаходиться також табір «Орлятко». Він розташований в чарівному буковому лісі, у передгір’ї Карпат.
Територія табору – це екологічно чиста зона, надійно огороджена та добре освітлена в нічний час. Табір забезпечується цілодобовою охороною та міжміським зв’язком.
На території табору розташовані три житлових корпуси, що являють собою двоповерхові споруди капітального будівництва. У двох з них проживають діти молодшого віку, в одному корпусі проживають старші.

 

Їдальня знаходиться у відокремленій від житлових приміщень споруді і складається із двох залів, які одночасно можуть вмістити до 300 дітей.  У таборі передбачене п’ятиразове харчування дітей. Меню складається відповідно до вимог діючого законодавства щодо дитячого харчування. Меню досить різноманітне і включає в себе усі корисні для дітей групи продуктів: багато овочів, фруктів, молочних та молочнокислих продуктів, м’яса, риби, яєць, зернових тощо. Усі продукти, які постачаються до табору, проходять суворий відбір та контроль – за цим слідкує особисто власник табору.

 

Медпункт являє собою окремий будиночок, що опалюється пічками.
Для зручності проведення різноманітних заходів у таборі є різні майданчики (як заасфальтовані, так і з м’яким покриттям), а також приміщення клубу (кіноконцертного залу, в якому можуть зручно розташуватися більше 300 дітей). Крім того, на території табору є додатковий критий павільйон та велика кількість бесідок.
У 2006 році було капітально відремонтовано та введено в експлуатацію відкритий басейн площею близько 300 кв. м.
У штаті табору передбачено посади охоронців, які працюють позмінно. Крім того, кожного року УМВС області виділяє працівників міліції для посилення цілодобової охорони таборів (у таборі постійно знаходиться міліціонер).