Home / Сторожинецький район / Слобода-Комарівці / Культура Слобода-Комарівці

Культура Слобода-Комарівці

КУЛЬТУРА

На двох невеликих пагорбах з чудовою природою: лісами,посівними полями,сінокосами,джерельними водами…виросли будинки… Деякі із них знаходяться тут з давніх давен всі,а інші-зовсім нові. І живуть у цих домівках чудові люди – слобідчани, бо село наше має прекрасну назву – СЛОБОДА.
На одній із вершин пагорба знаходиться наш старенький клуб. Хоч приміщення зовсім старе та «життя в ньому продовжується»,проводяться різноманітні масові заходи:вечори відпочинку,літературні зустрічі,театральні вистави,вечорниці…

Завідуючою клубу на даний час є Федорюк Лілія Іванівна,жінка із гарним почуттям гумору,водночас-відповідальна і працьовита. Жителі села дуже полюбляють приймати участь у клубних заходах,особливо активним є фольклорний колектив жінок «Слобідчанка»,виступи яких запам’яталися і в районних, і в обласних фестивалях та конкурсах.

Ці чарівні жінки неодноразово проводили вечорниці на сцені нашого клубу і кожного разу дивували чимось новим:то піснею давніх часів,то обрядами,то іграми старовинними,а то і сучасним гумором. Керує фольклорним колективом обдарована від природи жінка,колишній директор Слобода-Комарівської школи Руснак Марія Григорівна,людина-оркестр.

Молодь в селі не залишається осторонь,зазвичай вони полюбляють приймати участь у проведенні новорічних свят,колядок, маланок, 8 Березня,9-го травня, дня села,яке проводиться щорічно першої неділі серпня.
В приміщенні клубу знаходиться і сільська бібліотека. Під керівництвом Токарюк Марії Ярославівни працює гурток «Умілі ручки»,проводяться літературні вечори. Для всіх жителів села клубні двері завжди гостинно відкриті,бо тут завжди весело,цікаво,сумувати-ніколи! Наші слобідчани завжди раді гостям і щиро запрошують усіх бажаючих на наші свята,вечорниці,забави,одним словом подивитися на культурне життя села. ЛАСКАВО ПРОСИМО!