Спорт Ропча

Село Ропча здавна відоме своїми спортивними традиціями,адже здоровий спосіб життя є запорукою здорової нації. На протязі років Ропча здобувала славу, тренувала спортсменів та підіймала свій рейтинг. Село може пишатися багатьма призерами – переможцями. Саме так в червні 2009 року І.Готопіла зайняв І місце в регіональних змаганнях, що відбувалися на території Cторожинецького району, так І.Готопіла зайняв І місце серед сільських колективів фізичної культури. Також, родина Кирилюків зайняла І місце в змаганнях спортивної сім’ї на держаному рівні, вони здобули «золото», показали гарні результати в змаганнях з бігу, стрибках з місця, кидання м’яча, тощо.

У 2011 році в спортзалі районного ліцею відбулися відкриття сільських спортивних ігор, в яких «бронзу» вибороли волейболісти з Ропчі.
У вересні 2011 року в день вшанування свята фізичної культури і спорту проводилися змагання, в яких найкращих з подолання дистанції автомобілем за найкоротший час і богатирських ігор став Георгій Кирилюк з Ропчі.
Цього року вперше відбулося свято спортивної слави, яке було покликане привернути увагу до всіх видів споруд. На цьому святі відбулося й нагородження кращих колективів фізичної культури і спорту 2011 року районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», серед яких було відзначено і колектив села Ропча.
Цього року вперше було вшановано кращих спортсменів нашого села. Це свято можна назвати олімпом піднесення почуттів, адже немає більшого щастя, насолоди, ніж підбувати підсумки своєї праці, яка принесла плоди, пишатися тим, що саме участь колективу села Ропча поповнила скарбницю спортивних здобутків Сторожинеччини.
У нашому селі приділяється величезна увага зростанню здорового покоління.
Все більше і більше про себе дає знати молода футбольна команда села «Барса», в складі якої грають колишні та теперішні учні школи, під керівництвом молодого перспективного тренера, випускника факультету фізичної культури ЧНУ ім. Ю.Федьковича Миколи Даскалюка та щедрою матеріальною підтримкою енергійного підприємця Степана Меглея.
Чимало гарних спортивних перемого зазнали і учні школи адже вони є вихованцями вмілих педагогів В. Г. Скобун та А. В. Кирилюк.
В школі обладнаний сучасний спортивний зал з душовими кабінами та теплою підлогою. В залі займаються колишні та теперішні учні школи.
Сторожинеччина взяла І місце з підтягування канату, де також приймали участь спортсмени з Ропчі у 2010 році.
Спортивна сім’я Кирилюків.

Учасники конкурсу «Спортивна сім’я» в Києві у 2010 році.