Спорт Костинці

 

Футбольна команда с.Костинці

    Заснована в 2008 році. Капітан команди – Гуцан Роман. В 2011 році зайняли 4 місце в Чемпіонаті району з футболу.

 

Александрюк Сергій Григорович

      Народився 25 липня 1991 року в с.Костинці. В 2008 році, після закінчення Костинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів вступив до Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича на факультет «Фізична культура і здоров’я людини».
Був учасником Чемпіонату України з легкої атлетики в Києві, Ялті, Сумах, Кіровограді, Белгороді. Зайняв ІІ місце на Чемпіонаті серед  Вищих навчальних закладів Західної України. Виконав І дорослий розряд. Є членом збірної команди області з легкої атлетики. Неодноразовий переможець і призер чемпіонатів області. Кращий легкоатлет Сторожинеччини 2011 року.

 

Масіян Іван Іларійович

     Народився 9 жовтня 1991 року в с.Костинці. В 2008 році закінчив Костинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. Студент Чернівецького Національного університету ім.Ю.Федьковича, факультет «Фізична культура і здоров’я людини». Був  учасником Чемпіонату України з панкратіону в Білій Церкві, Кіровограді. Неодноразовий чемпіон Чернівецької, Тернопільської та Львівської областей з панкратіону, фріп-файту. Кандидат в майстри спорту з фріп-файту, І дорослий розряд з панкратіону.

 

 Цуркан Станіслав Ігорович

    Народився 3 вересня 1991 року в с.Костинці. В 2008 році закінчив Костинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. Студент Чортківський інститут підприємства і бізнесу. Кандидат в майстри спорту, чемпіон Тернопільської області з фріп-файту.