Home / Сторожинецький район / Слобода-Комарівці / Освіта Слобода-Комарівці

Освіта Слобода-Комарівці

Освіта

 

Школа-це місце,яке завжди згадується,інколи сниться,гріє теплом навіть на великій відстані. У ньому живе дух наших предків. З нього починається пізнання навколишнього. Все в ньому,від віконця до маленької дощечки,зберігає живу пам’ять про шкільні,дитячі та юнацькі роки,нагадує про ласкавість та повчання вчителів. У рідній школі завжди тобі тепло і затишно,бо у ній бажають тільки щастя,кращої долі,ведуть дивними стежками до країни знань. Педагоги залишають частку себе в дітях,вкладають в душі вихованців найбільші скарби-душевність,людяність,порядність…
Першу школу було відкрито у 1935 році в приміщенні сільського клубу. Навчання велося румунською мовою. В школі існував жорстокий режим. За невивчені уроки дітей карали різками по руках. Навчали учнів тоді двоє вчителів-це було молоде подружжя.(прізвище,на жаль, не збереглося). Згодом у 1946 році школу перемістили у приміщення будинку, пана Фльондура.
З історії школи
Приміщення школи – будинок пана Фльондура. Це розкішна будівля у стилі українського бароко. У це приміщення перемістили школу з сільського клубу у 1946р. Це була семирічна школа. У 1959р.- восьмирічна, з 1991р.- дев’ятирічна школа. У 1971 р. добудовано приміщення їдальні – та майстерні, яке у 2009 р. реконструйоване у спортзал. На даний час в школі діє 9 класів,у яких навчається 74 учні.
У школі працює 17 педагогічних працівників
За освітнім рівнем
З вищою освітою – 14
Із середньою спеціальною – 3

Кваліфікаційні категорії
Спеціаліст вищої категорія – 4
Спеціаліст І категорії – 4
Спеціаліст ІІ категорії – 1
Категорія «Спеціаліст» – 6
Педагогічні звання «Старший учитель» – 2

Проблема, над якою працює педколектив
«Мотивація учнів до навчання та саморозвитку в умовах особистісно зорієнтованого навчання»

Педагогічне «кредо» школи
«Освіта, яка не вчить успішно жити в сучасному світі, не має ніякої цінності…»

На базі школи діють
Методичні об’єднання:
– учителів початкових класів;
– учителів суспільно-гуманітарного циклу;
– учителів природничо-математичного циклу;
– класних керівників;
ДЮО «Калинонька»
Етнографічний куток «Бабусина світлиця»
Робота гуртка «До народних джерел»

Дошкільну освіту діти нашого села здобувають у прекрасному садочку «Золотий ключик», відкриття якого святкувала вся Чернівецька область у 2010 році.