Спорт Аршиця

Історія розвитку спорту в селі Аршица.
Основними напрямками спортивної діяльності – це настільний теніс. Команда з настільного тенісу приймаючи участь у районних змаганнях займає призові місця. У індивідуальних змаганнях  наші тенісисти входять у десятку найкращих спортсменів району.
Не дуже масовими видами спорту є шахи та шашки, але  не зважаючи на це команда з шахів зайняла друге місце у районних змаганнях. Команда з шашок призових місць не займала, але  завжди на змаганнях є серед фаворитів змагань.
Волейбол вид спорту, яким займаються у нас багато людей, але за браком місця ним займаються тільки у літній період. Виходячи з цих обставин хороших результатів досягає тільки жіноча команда, яка зайняла третє місце у районних змаганнях , також вона зайняла третє місце у змаганнях присвячених 20 річниці незалежності України. Була запрошена приймати участь у змаганнях на приз газети «Рідний край».
Футбол –  вид спорту яким займаються багато юнаків та дівчат ,хоч він і відноситься до одних з найбільш масових видів спорту, але знаходиться на невисокому рівні і тому якихось значних досягнень немає.
На відміну від видів спорту, за якими наше село знаходиться на провідних місцях існують види спорту, які находяться в великому занепаді. До них відноситься легка атлетика, гирьовий спорт , баскетбол .