Home / Сторожинецький район / Зруб-Комарівський / Спорт Зруб-Комарівський

Спорт Зруб-Комарівський

Виховати здорову дитину, дати їй змогу набути необхідних знань про засоби збереження та зміцнення здоров’я, забезпечити належний фізичний розвиток – одне з найважливіших завдань школи. Цьому питанню приділяють увагу вчителі початкових класів та вчителі фізичного виховання Павлюк В.М., Писарюк Р.В. Успіхи та досягнення спортсменів нашої школи відомі не лише в районі чи області, але й по всій Україні. У Всеукраїнських змаганнях “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед сільських шкіл вихованці Заслуженого працівника освіти Павлюка В.М.

посіли почесне десяте місце. Учні зі Зрубу-Комарівського вчетверте їхали в Міжнародний Дитячий Центр “Артек”, виборовши кубок з легкої атлетики.

У нинішньому 2011 році відкрито довгоочікуваний сучасний спортивний зал (12X24) – один з найкращих у районі.

Це було свято вчителів, школярів, молоді села. Багато гостей приїхали подивитися на це диво.

Всі увійшли у простору, світлу, повну сонця спортивну залу. У ньому є інвентарна, кабінет вчителів фізичного виховання, роздягальні, душові. Активну допомогу у спорудженні залу надала сільська рада, місцеві жителі, педагогічний колектив, батьки.
Для занять фізкультурою, для підтримки здоров’я можна виділити годину і позайматися у спортивному залі, на спортивному майданчику та сільському стадіоні.