Спорт Глибочок

                                                   РУСЛАН  АДАМОВИЧ.
Народився у 1983 році у с. Глибочок Сторожинецького району. Майстер спорту України з рукопашного бою. Володіє більшістю видів бойових мистецтв. Закінчив педколедж, навчався на факультеті фізичного виховання та спорту Коломийського інституту фізкультури, що діє при Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника. Бойовим мистецтвами почав займатися ще навчаючись на другому курсі педколеджу у одному з семи обласних клубів “Універсал”. У2002 році отримав 1 розряд з козацького двобою. Він став чемпіоном України на фестивалі-турнірі бойових мистецтв «Козацька слава» з козацького двобою  в розділі ГЕРЦЬ-1(не можна завдавати  ударів колінами та ліктями) (вікова категорія – понад 21 рік, вагова – до 80 кг), в розділі Б-2 (дозволяється завдавати удари супротивнику, але не доводячи справи до нокаута) (вікова категорія – до 20 років, вагова – до 75 кг) та бронзовим призером у розділі ГЕРЦЬ – 2 (дозволяється все) (вікова категорія – понад 21 рік, вагова – до 75 кг). У 2004 році став кандидатом у майстри спорту. А звання майстра спорту України йому було присвоєно на змаганнях за Кубок України з рукопашного бою, які проходили наприкінці січня 2005 року і де він провів чотири вдалих бої та став чемпіоном. Руслан Адамович поки що перший в області, хто виборов на змаганнях таке високе звання у цьому виді спорту. Також є дворазовим чемпіоном України з козацького двобою, срібним призером України у своїй ваговій категорії з карате-до (версія кік-джитсу) та здобув чимало інших нагород.

ЯНЧУК ХРИСТИНА навчається у 7 класі Глибочківської школи. Дівчинка добра, чуйна, щира, відповідальна, навчається добре. З 2 класу відвідує спортивну школу, серйозно займається дзюдо, тому досягає високих результатів у районних, обласних, Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях.

 

2009 рік: Диплом І ступеня за результатами участі у Відкритому кубку м. Львова, І місце у відкритій першості (м. Чернівці) з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1996-1997 р. н., , І місце у відкритій першості (м. Чернівці) з боротьби  дзюдо присвяченій відзначенню Дню працівників фізичної культури і спорту в Україні, І місце у відкритому чемпіонаті з дзюдо «Сніжинка» (м. Кіровоград), ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з Дзюдо на призи Діді Мороза, І місце у VІІІ-му міжобласному турнірі з дзюдо з нагоди 20-ї річниці виведення військ з Афганістану, ІІІ місце на міжобласному турнірі з дзюдо, присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей.
2010 рік: І місце на ІХ Всеукраїнському турнірі з дзюдо з нагоди 21 річниці виведення військ з Афганістану, І місце у відкритій першості ДЮСШ з боротьби дзюдо (м. Кіцмань), ІІІ місце на міжнародному турнірі з боротьби дзюдо на призи Сокирянської міської ради.
2011 рік: І місце у новорічному фестивалі м. Чернівці з боротьби дзюдо «Буковинська зима 2011», І місце у Х-ому Всеукраїнському турнірі з дзюдо з нагоди 22 річниці виведення військ з Афганістану, І місце у Міжнародному турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат на честь 35-річчя Снігурівської СДЮШОР, ІІ місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі на призи В. О. Лященко з дзюдо, І місце у відкритому чемпіонаті ДЮСШ «Динамо» «олімпійська хвиля-2011» (м. Хмельницький), ІІ місце у 4 міжнародному турнірі з дзюдо серед кадетів (м. Київ), І місце у Відкритій першості ОМФДС з дзюдо, присвяченому Дню Перемоги (м. Одеса), І місце у ІV Міжнародному турнірі з дзюдо, присвяченому пам’яті воїнів-інтернаціоналістів до Дня Перемоги, І місце у Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (смт. Голованівськ), І місце на VІІ турнірі з дзюдо, присвяченого Міжнародному Дню  захисту  дітей, І місце у Всеукраїнському турнірі з дзюдо пам’яті Героя України С. Бандери (м. Івано-Франківськ), І місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Олімпійські зорі-2011», І місце у Міжнародному турнірі з дзюдо, присвяченому пам’яті президента районної федерації дзюдо Стукаленко М. О., І місце у Чемпіонаті Центральної Ради ФСТ «Україна» з дзюдо (м. Чернівці), ІІ місце у ХХІІ Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченого пам’яті воїна –інтернаціоналіста, Кавалера Ордена «Червона Зірка» В. Драченка,  ІІ місце на VІ Міжнародному турнірі «Золота осінь» (м. Харків), І місце у Х Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому пам’яті В’ячеслава Чорновола.
2012р.:На  «Святі спортивної слави Сторожинеччини» відзначено серед кращих спортсменів району 2011 року. І місце у ХІ всеукраїнському турнірі з нагоди 23-ї річниці виведення військ з Афганістану (м. Калуш), ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Київська весна»,  І місце у відкритій першості м. Чернівці «Буковинська зима 2012», І місце місце у відкритій першості м. Чернівці, присвяченій 68-й річниці визволення м. Чернівці від фашистських загарбників «Весняні ластівки 2012», І місце у чемпіонаті України з дзюдо (м. Одеса)