Освіта Глибочок

  Хоча на перший погляд Глибочківська ЗОШ І-ІІ ст.- це звичайна маленька сільська школа, проте у неї є свої перемоги, досягнення, успіхи, а також – своя історія.

 

Будівництво школи розпочали  ще у 1965 році, і вже через 3 роки тут було відкрито Кам΄янську початкову школу.
У 1975 році в приміщенні школи відкрили Сторожинецьку дитячу установу №5, завідуючою була Павлишина Ганна Петрівна
У 1992 році  реорганізували Сторожинецьку дошкільну установу №5 в Старобросківецьку школу-сад.
У 1997 році закрили дошкільні групи,  і  почала працювати Старобросківецька  початкова  школа,  директором  стала Іліка- Кіселічук Оксана Іполітівна.
Через 2 роки, у 1999 році, тут відкрили Глибочківську ЗОШ І-ІІ ст., яку очолив Береговенко Григорій Іванович.
З 2001 року директором школи стала Реус Лариса Василівна. Ось уже 10 років під її керівництвом проходить навчально-виховний процес.

 

В даний час в школі працює 17 вчителів, відданих своїй роботі.

 

У школі навчається 105 учнів. Серед них є призери районних олімпіад та конкурсів (Хрестик Н., Хрестик О., Арсеньєва Д., Адамович Д.). Є і такі, що мають досягнення на обласному рівні (Янчук Х., Бруєв В., Хрестик О.,  Хрестик Н.)
Варто сказати ще, що наші випускники успішно навчаються у навчальних закладах області різного рівня акредитації. І  неодноразово за старанність і успішне навчання більшості із них школа отримує подяки.
Наприклад, Єремічук Станіслав Михайлович народився 25 червня 1995 року в с. Старі Бросківці. В Глибочківській ЗОШ І-ІІ ст. навчався з першого класу. Під час навчання в школі показав себе дуже старанним учнем, після завершення кожного навчального року Станіслав отримував похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні. Не було такого навчального предмету, який би не подобався хлопцеві і гірше давався. Він ніколи не обмежувався шкільною програмою, завжди любив працювати з додатковою літературою. Але особливу перевагу він віддавав предметам природничо-математичного циклу. Саме тому, після закінчення 9 класу Глибочківської ЗОШ І-ІІ ст. вирішив продовжити навчання в ліцеї №3 м. Чернівці, з поглибленим вивченням біології і хімії.
Навчаючись там, хлопець досягає високих успіхів у навчанні, займається науковою роботою. У 2010 -2011 н. р. досліджував вплив одного з гормонів нирок – еритропоетину – на організм тварин при крововтраті. Станіслав придбав у зоомагазині білих щурів, сам зробив їм кровопускання , а потім ввів тваринам препарат еритропоетин. За словами юного біолога, щури не лише вижили, а почуваються дуже добре. За кілька днів після проведення досліду, переконавшись, що з щурами все гаразд, Станіслав випустив їх на волю.
Такі дослідження були проведені вперше. «Гадаю, в майбутньому, – каже юний біолог, – результати мого дослідження будуть корисними і для лікування людей. Продовжуватиму працювати над дослідженням і влітку і в 11 класі».
Після закінчення ліцею  хлопець мріє стати біологом.
Проте, як би не склалося життя, народна мудрість каже: «Всюди добре, а вдома найкраще», тому і вони завжди повертаються до рідного села, додому, до школи.