Home / Сторожинецький район / Комарівці стор / Видатні особистості Комарівці стор

Видатні особистості Комарівці стор

Видатні особистості

Відомі люди села Комарівці.
Шанобливого ставлення заслуговують люди-майстри нашого села . Від їх уміння і сумлінності залежить майбутнє життя та побут односельців.
Такими майстрами були брати Бучацькі Дмитро,Василь та Григорій,
Якимович Микола Григорович,
Демедюк Микола Іванович.
Молодше покоління майстрів- це брати Скіцько Дмитро,Аркадій,Михайло.
Чолак Тетяна Іванівна – відома вишивальниця в селі , яка з кольорових ниток творить дива. Ця жінка – майстр своєї справи,вона не тільки вміє гарно вишивати , але й навчає цьому ремеслу молодше покоління. В її роду всі вишивали:її бабуся,її мати, вона сама . Тепер вишивають її доньки,а також онуки вже потроху перебирають досвід бабусі. Скіцько Марії Дмитрівна – відома кухарка в селі. Жодне весілля, ювілеї не обходяться без її допомоги. Вона не тільки гарно зготує будь-яку страву, але й накриє на стіл, причарує страви своїми фантазіями. А яку випічку, калачі, торти створюють її ніжні руки . Видно, що у свою справу людина душу вкладає. Випічка Марії Дмитрівни відома далеко і за межами села.

Скіцько Марії Дмитрівна – відома кухарка в селі. Жодне весілля, ювілеї не обходяться без її допомоги. Вона не тільки гарно зготує будь-яку страву, але й накриє на стіл, причарує страви своїми фантазіями. А яку випічку, калачі, торти створюють її ніжні руки . Видно, що у свою справу людина душу вкладає. Випічка Марії Дмитрівни відома далеко і за межами села.