Спорт Чудей

Спорт

 

У  Чудеї є багаторічна позитивна традиція розвитку спорту. У 1953  році в селі побудували великий стадіон, де проводились різні змагання, конкурси, демонстрації, виставки.

Найбільший вклад у розвиток спорту зробив у 60-х роках ХХ ст. Буяльський Я.М. Молодь у ті часи почала займатися футболом, волейболом, гандболом, легкою атлетикою, настільним тенісом.
Успіхи кращих спортсменів – це надбання багатьох поколінь, які серед різних якостей понад усе цінували силу, вправність, швидкість, витривалість, були мужніми і самостійними.
Традицію розвитку спорту в селі підтримують Любимський В.О.,            Фрунза Г.В., Савчук В.В., Гатеж І.К., Гуцуляк О.Л.
На сьогоднішній день у селі діє футбольний клуб «Чудей», який неодноразово ставав призерами і переможцями змагань.

22.02.2013 12:48

ЧУДЕЙСЬКА КОМАНДА З МІНІ – ФУТБОЛУ СВЯТКУЄ ПЕРЕМОГУ |  Здоров’я та спорт

Завершилися змагання першості РО ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед колективів фізичної культури району. У них взяли участь 20 команд.
–  Змагання проходили у чотири етапи, – розповідає головний суддя змагань Василь Бужак. – Команди, які посіли перші та другі місця у своїх групах, пройшли до наступного кола змагань.
У другому етапі змагалися 12 команд. Тільки вісім з них (переможці та срібні призери у кожній з 4 груп) продовжили участь у першості з міні-футболу.
Після напружених ігор, до фіналу потрапили команди з Великого Кучурова, Чудея, Красноїльська та Старої Жадови. Вони й зустрілися у спортзалі дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти минулої суботи.
За результатами ігор, перемогу здобула команда з Чудея (тренер – Гуцуляк О. Л.). «Срібло» здобули футболісти зі Старої Жадови (тренер – Колабський М. Ю.), «бронзу» – з Красноїльська (тренер – Мітрік А. Д.). Четверте місце посіла команда з Великого Кучурова (тренер – Солоненко М. І.).
–  Шкода, що у змаганнях не брали участь спортсмени з Костинців, Давидівки, Бобівців, Нових Бросківців, Слободи-Комарівців та деяких інших сіл району, – зауважує Василь Бужак. – Адже, міркую, заняття спортом та активний відпочинок не зашкодили б молоді, яка там живе.
Результати фінальних поєдинків: Чудей – Великий Кучурів 3:1; Красноїльськ – Стара Жадова 1:3; Чудей – Красноїльськ 5:3; Стара Жадова – Великий Кучурів 4:4; Красноїльськ – Великий Кучурів 7:4; Стара Жадова – Чудей 5:1.