Home / Сторожинецький район / Комарівці стор / Освіта Комарівці стор

Освіта Комарівці стор

Освіта

Розвиток освіти в селі Комарівці

Загальноосвітній заклад села Комарівці
В минулі роки школа належала церкві. Було три класи в Комарівцях, два класи на хуторі Зруб-Комарівці і два класи на хуторі Бицкові. Перші письмові згадки про школу датуються 1886 роком.
Чотирикласна школа в селі Комарівці починає функціонувати з 1910 року. В 1930 році під керівництвом директора Поповича О.І. знаходилася в приватному будинку Костянтина Тучімського, де нині мешкає сім’я К.К.Данелюків. У одній з кімнат навчалися учні 1-4 класів (вчителем працював Цуркан), в іншій- учні 5-7 класів(вчитель Пасканюк) . Навчання велося на румунській мові.
Пізніше,в 1940 році пачаткову школа розмістили в приміщення кузні. Середню школу – в будинок Шкраби (нині сільський медпункт). Директором школи був Пасканюк, а пізніше Струц. Одне з приміщень старших класів знаходилося в будинку Р.Федорюка – територія нинішнього саду.
В 1955 року директором призначають Омельченко В.П. , який мав задум перевести учнів на навчання в одне приміщення. На території будинку культури вирішили добудовувати нову школу, підняли другий поверх.
У 1957 році за час директорської роботи Баніта А.П. школу було завершено. На цій посаді він пропрацював до 1975 року. Вже з 1976 року, працюючи керівником восьмирічної школи І.В.Боднарчук споруджує нову майстерню та підсобні приміщення. З 1980 по 1983роки на посаді директора працює Бейко В.Г. , з 1983 по 1985 роки Ігнатеску Т.Й., з 1985 по 2002 рік Боднарчук І.В.


Вдалося реконструювати та зробити капітальний ремонт приміщення за час керівної роботи директора Прокопович Н.В., яка почала працювати у 2002 році . З естетичним смаком створені нові навчальні кімнати, закуплені нові меблі. Класи приваблюють чистотою, затишком, зеленню кімнатних рослин. В школі навчається – 142 учні . Працює 17 досвідчених педагогів.

Дошкільний навчальний заклад «КОЛОСОК»
На території села розміщений дошкільний навчальний заклад «Колосок», побудований у 1981 році. Розрахований дитсадок на 50 дітей. Керує ним з дня заснування Гринчук Л.Д. В дошкільному закладі створені всі умови для навчання і виховання дітей.